Yağmur altında Cumhur İttifakı Buluşması

Yağmur altında Cumhur İttifakı Buluşması

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Hastanebaşı Mahallesinde meşalelerle karşılanırken yağmur altında unutulmaz bir İttifak buluşması yaşandı.

27 Şubat 2019 - 12:22
Sponsorlu Bağlantılar---

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Cumhur İttifakı’nın birleştirici gücü ile İlkadımlı vatandaşlar tarafından artan bir ilgiyle destek görmeye devam ediyor.

Ev toplantıları için gittiği her mahallede vatandaşlar yağan yağmur ve soğuk havaya aldırmadan Başkan Tok’u sokakta karşılamaya devam ediyor. Son olarak Cumhur İttifakı ruhu İlkadım’a tam anlamıyla hakim dedirten bir buluşmayla Hastanebaşı Mahallesi sakinleri Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, MHP İlkadım Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman’ı coşku ve heyecanla karşıladı.

YAĞMUR ALTINDA AÇIK HAVA MİTİNGİ

Vatandaşların yoğun bir şekilde katılım sağladığı buluşmaya sağanak şeklinde yağan yağmur engel olamadı. Bir yandan Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u alkışlarla karşılayan vatandaşlar bir yandan da sloganlar atarak verdikleri desteği dile getirdi. Özellikle kadınların ve gençlerin katılımı dikkat çekerken Cumhur İttifakı adına İlkadım’da unutulmaz bir buluşma yaşandı.

RABİA VE BOZKURT İŞARETİ İLE BİRLİKTELİK SELAMI

İlkadımlıların yoğun ilgisi ve destekleri için büyük bir mutluluk yaşadığını dile getiren Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Vatandaşları Rabia ve Bozkurt işareti yaparak selamladı. Cumhur İttifakı’nın İlkadım’da ölümsüzleştiğinin altını çizen Başkan Tok; “2014 seçimlerinde bazıları ısrarla Hastanebaşı Mahallesi Erdoğan Tok’a oy vermez diyordu. O zaman da aynı bugün ki gibi sizlerle buluşmaya geldiğimizde büyük bir coşkuyu yaşatmıştınız. Aradan 5 yıl geçti şimdi bugün yağmur demeden soğuk demeden yine bizleri bağrınıza basıyorsunuz. Allah bu güzel birlikteliğimizi daim etsin. 5 yıl boyunca gönüllerde bir olduk. Şimdi de bir 5 yıl daha İlkadım’a dev yatırımlar için desteklerinizle başarıyı yakalayacağız. Tıpkı o şarkıyı yaşar gibi beraber yürüyoruz bu yollarda, beraber ıslanıyoruz yağan yağmurda” şeklinde konuştu.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...