Yeni hizmet binasında sona yaklaşıldı

Yeni hizmet binasında sona yaklaşıldı

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un öncülüğünde yaptırılan Belediye Yeni Hizmet Binasında geri sayım başladı.

10 Nisan 2018 - 18:07

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un öncülüğünde yaptırılan ve İlkadım’ın dev projelerinden olan Belediye yeni hizmet binası inşaatında geri sayım başladı.

4 yıllık süreçte yaptığı her proje ile İlkadım’ı Karadeniz’in yükselen yıldızı haline getiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un ilçeye kazandırdığı dev projelerden Belediye Yeni Hizmet Binasının 19 Mayıs’a yetiştirilmesi için hummalı çalışma devam ediyor. İnşaat alanını gezerek yetkililerden bilgi alan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Selçuklu mimarisinin günümüz mimarisi ile birleşiminden tasarlanan ve modern bir yapı olan Belediye Yeni Hizmet Binamız 5 bin m2’lik meydan, çocuk kreşi, spor alanları, meclis ve toplantı salonu, kafeterya, 2 katlı 800 araçlık otopark ve dinlenme alanlarından oluşacak. Belediyecilik hizmetlerinin iki ayrı binada devam ettiği İlkadım’da birçok soruna tek bir çözüm olarak hayata geçirilecek yeni binamız kent merkezindeki trafiği rahatlatmasından, hızlı ve daha kaliteli bir hizmete kadar çok sayıda çözüm sunacak ve tamamlandığında İlkadım’ın gurur kaynaklarından olacak” diye konuştu.

VERİLEN SÖZLER TUTULUYOR

İnşaat sürecinin her anını yakından takip ederek gün aşırı inşaat alanında bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “İlkadım için tarihi ve dev bir proje olan yeni hizmet binamızın inşasında 40 günden az bir zaman kaldı. Bu dev projeyi gerçekleştirmek için verdiğimiz sözü tutarken aynı zamanda inşaat sürecimizi de 19 Mayıs’ta tamamlamış olacağız. Hemşerilerimizden aldığımız güç ve destekle İlkadım’a, Samsun’a ve Türkiye’ye hizmet etmekten gurur duyuyoruz. 24 yıl aradan sonra ilçemize ve vatandaşlarımıza yakışan yeni hizmet binasını yapmak hamd olsun bize nasip oluyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mobilyada marka çağrısı
Mobilyada marka çağrısı
AK gönüllüler buluştu
AK gönüllüler buluştu