Yılmaz, AK Parti oldukça gülen yüzler bitmeyecek

Yılmaz, AK Parti oldukça gülen yüzler bitmeyecek

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “AK Parti var oldukça bu milletin gülen yüzü, coşkusu hiç bitmeyecek.” dedi.

26 Mayıs 2018 - 18:05

AK Parti Samsun Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışı gerçekleştirildi.

100. Yıl Bulvarı Liman Kavşağı’na yakın bir noktada oluşturulan SKM’nin açılışı Sağlık Bakanı milletvekili adayı Ahmet Demircan, milletvekili adayları Yusuf Ziya Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Bekir Keleş, Elif Coşkun Bilgin, Caner Göktepe, Muhammet Yasir Okudan, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, ilçe başkanları, parti üyeleri, belediye başkanları ile vatandaşların katılımıyla yapıldı.

Açılışta konuşma yapan AK Parti Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran tarihinin Türkiye’de yeni sayfaların açılacağı bir tarih olduğunu söyle.

“AK Parti var oldukça bu milletin gülen yüzü, coşkusu hiç bitmeyecek.” diyen Yılmaz, “AK Parti her seçim sonrasında vatandaşın yüzünü güldürmüş, yaptığı çalışmaların üzerine yenilerini eklemiştir. Hepimiz şuan 24 Haziran’a odaklandık. Biz diyoruz ki, güven, istikrar güçlü Türkiye’nin devamı, yeni atılımların hayata geçmesi için Vakit Türkiye Vakti, onlar diyor ki vakiti göremiyoruz pilimiz bitti. Türkiye’nin çalışmasıyla, ekibiyle, güçlü kadrolarıyla, hizmetleriyle en hazır partisi AK Parti’dir. Gücüde halktandır.” dedi.

Daha sonra SKM’nin kurdelesi diğer adaylarla birlikte kesildi.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de  Koronavirüs önlemleri arttı 
Türkiye'de  Koronavirüs önlemleri arttı 
Cezaevinden kaçtı yine uyuşturucu sattı
Cezaevinden kaçtı yine uyuşturucu sattı