Yılmaz’dan ortak payda vurgusu

Yılmaz'dan ortak payda vurgusu

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Türkiye bizim en önemli hazine niteliğindeki ortak paydamızdır." dedi.

28 Eylül 2018 - 15:06 - Güncelleme: 29 Eylül 2018 - 20:38
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Amasya'da yerel seçim çalışmalarını sürdürdü.

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Milletvekili Yılmaz, Giresun, Artvin, Rize, Kastamonu, Sinop, Ordu, Trabzon, Bayburt ve Gümüşhane'nin ardından yerel seçim sürecinde istişare ve değerlendirme çalışmalarını Amasya'da gerçekleştirdi.

Amasya Valisi Dr. Osman Varol ve Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir'e nezaket ziyaretinde bulunan Yılmaz, daha sonra il başkanlığında belediye, parti ilçe, kadın, gençlik kolları başkanları, teşkilat üyeleriyle toplantı yaptı.

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek'in de eşlik ettiği kent programında açıklamalarda bulunan Yerel Yönetim Karadeniz Bölge Sorumlusu Milletvekili Yılmaz, artık Türkiye'de değerler kavramının yükselişe geçtiğini, milli ve manevi birliktelik ile güçlü müreffeh Türkiye hedeflerinin ön planda olduğunu söyledi.

"DEĞERLER KAVRAMINDA SEN BEN YOKTUR"

Türkiye için, millet için yapılacak her çalışmada sen ben algısının olamayacağına dikkat çeken Yılmaz, " Ortak paydalarımız herşeyin üzerindedir, Türkiye bizim en önemli hazine niteliğindeki ortak paydamızdır. Bunun için ülkemiz uğruna yapılacak her çalışmada el ele vermemiz, destek olmamız gerekli. Siyaset bir yere kadar. Söz konusu Türkiye olduğunda akan sular durmalı, milli menfaatler doğrultusunda hareket edilmeli. İşte AK Parti bu düşünceden hiç bir zaman ayrılmadı, hep böyle hareket etmeye çalıştı. Eski siyaset anlayışları bitti. Artık yeni Türkiye var. Büyük hedefler ortaya koyan geleceğini teminat altına almaya çalışan, gücüne güç katmayı başaran bir yolda ilerliyor. Zorluklar, engeller elbette var ama bu ülke insanının başaramayacağı hiç bir şey yok." diye konuştu.

Yılmaz, program kapsamında çeşitli sivil toplum kuruşu ziyaretleri de gerçekleştirdi.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi