Yılmaz, ’Duyulan güvenin vebali çok büyük"

Yılmaz, 'Duyulan güvenin vebali çok büyük"

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, halkın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye büyük güven duyduğunu hatırlatarak, “Bu güvenin vebali çok büyük, onun için çok çalışacağız, durmayacağız” dedi.

06 Haziran 2018 - 16:50 - Güncelleme: 06 Haziran 2018 - 16:57

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmalarını Çarşamba ilçesinde sürdürdü. Her gün bir ilçede program yapan Yılmaz, Çarşamba gününde bu sefer ‘Vakit Çarşamba Vakti’ dedi.

AK Parti Çarşamba ilçe başkanı Halit Doğan ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği Yılmaz, programına esnaf ziyaretiyle başladı.

Esnafın elini sıkan görüş ve taleplerini dinleyip onlarla sohbet eden Yılmaz, ilçede ilgiyle karşılandı. Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Çarşambaya yapılan yatırımlardan da söz eden Yılmaz, özellikle vatandaşların köprü, yol ve su yatırımlarından dolayı teşekkürleri ile karşılaştı.

GÜVEN TAM

Onlarca işlerine uğrayan Yılmaz, buralarda birçok vatandaşla uzun ve samimi sohbetlerde gerçekleştirdi. Esnaf bir bayanı ziyaret eden Yılmaz, “Cumhurbaşkanımıza, AK Parti’ye ve sizlere sonuna kadar desteğiz. Ülke yeniden sizinle hayat buldu” sözleriyle karşılaştı.

TÜRKİYE OLACAĞIZ

“Biz halkımızın bu sevgisinin, güveninin karşılığını vermek için çalışıyoruz” diye Yılmaz, “Cumhurbaşkanımız ne diyor ? Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bunu biz gerçekleştireceğiz. Nasıl? Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Bu cümleler çıkılan yolun önemini, hassasiyetini, büyük vebalini net bir şekilde anlatmaktadır. AK Parti davası millet davasıdır, AK Parti davası vatan, bayrak davasıdır. Halkımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye büyük güven duyuyor. Bu güvenin vebali çok büyük, onun için çok çalışacağız, durmayacağız.” dedi.

Yılmaz, teşkilat üyeleriyle birlikte ilçe programına devam etti.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ depremi 30 atom bombasına eş değer
Elazığ depremi 30 atom bombasına eş değer
Elazığ'da büyük deprem, 4 ölü ve yaralılar var
Elazığ'da büyük deprem, 4 ölü ve yaralılar var