Yılmaz, ’En büyük sermayemiz gönül birlikteliğimiz’

Yılmaz, 'En büyük sermayemiz gönül birlikteliğimiz'

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Kavak ilçesinde iftar programına katıldı.

14 Haziran 2018 - 01:10

Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, programlarına Kavak ilçesinde halk buluşmalarıyla devam etti. Sabah saatlerinde seçim koordinasyon merkezinde toplanılmasının ardından Organize Sanayi Bölgesi ve ilçe merkezinde esnaf ziyareti yapıldı.

Esnaf ve halkla sohbet edip hal hatırlarını soran, parti çalışmaları hakkında bilgi verip 24 Haziran seçimleri için destek isteyen Yılmaz, Akbelen mahallesinde vatandaşlarla iftar yaptı.

HALKLA BÜTÜNLEŞİLMELİ

Sıcak bir ortamda geçen iftarda halka hitap eden Yılmaz, halkla bütünleşmeyen, gönüllere giremeyen, onların sorunlarının giderilmesine katkı sağlamayan, gelecek nesillere güzel bir ülke bırakmakta eksik kalan siyasi oluşumların başarı sağlayamayacağına dikkat çekti.

EN BÜYÜK SERMAYEMİZ GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ

"Bizi biz yapan en büyük sermayemiz birlikteliğimiz" diyen Yılmaz, "Herkesin evinde bir tas çorbası var. Ama bir arada olmanın aynı sofrada iftar açmanın tadı bir başka. Bir de buna gönül birlikteliği eklenince büyük bir sevgi ortaya çıkıyor. Yıllardır siyasetin içindeyiz. Biz hizmet ve gönül odaklı çalıştık.  Görüyoruz ki en büyük sermayemiz olan gönül birlikteliğimiz, verdiğimiz hizmetler bize büyük bir destek ile geri dönüyor. 24 Haziran'da bu birlik ve beraberliğimiz artarak devam edecek." dedi.

Yılmaz, konuşmasında Yunus Emre'nin ' Ben gelmedim dava için. Benim işim sevi için. Dostun evi gönüllerdir. Gönüller yapmaya geldim." dizelerini de hatırlattı.

Akşam ve teravih namazının ardından sahur etkinliğiyle program tamamlandı. İlçe programına Kavak Belediye Başkanı  İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Osman Atlı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, il yönetim kurulu üyesi İlhan Kara ve teşkilat üyeleri katıldı.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'