Yılmaz, halkımızla iç içeyiz

Yılmaz, halkımızla iç içeyiz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, halka her zaman kucaklaştıklarını, hizmete odaklandıklarını, sosyal medya üzerinden vatandaşların kendilerine anında ulaştığını söyledi.

19 Nisan 2018 - 18:51

Samsun'a gelen Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ömer Torlak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.

Rekabet Kurumu Başkanı Ömer Torlak'ın ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, belediyenin çalışmaları ve Samsun hakkında Torlak’a bilgi verdi. Belediyecilik hizmetlerini her alanda yerine getirdiklerini dile getiren Başkan Yılmaz, "2014 yılında İl Özel İdarelerinin kapanmasının ardından sorumluluk alanımız arttı. Samsunumuzun merkezinden, en uzak köylerine kadar hizmet götürdük. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak kapasitemizin de üstünde bir çalışmaya imza attık. Eğitimde, tarımda, sağlıkta ilgili müdürlükleri olmasına rağmen biz belediye olarak geri durmuyoruz. Tüm kurumlarımız ile entegre bir şekilde Samsun için çalışıyoruz " ifadelerini kullandı. 

SOSYAL MEDYADAN ERİŞ

Sosyal medyayı yakından takip ettiğini ve kendisine ulaşan vatandaşlara anında geri dönüş yapıldığını belirten Yılmaz, “Milletimizin derdine çözüm bulmak için her mecrayı etkili bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Özellikle sosyal medyadan sorunlarını bize ileten vatandaşlarımıza anında geri dönüş yaparak sorunları çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu tür kanallardan bana mesaj yazarak ulaşan vatandaşlarımızın taleplerini oradaki ekibimize yönlendirerek en kısa zamanda çözümünü sağlıyoruz. Bizim tüm derdimiz etkili ve hızlı hizmet anlayışı. Sosyal medyada bu konuda vatandaşların bize doğrudan ulaşmasını sağlıyor" diye konuştu.

Rekabet Kurumu Başkanı Torlak ise Başkan Yılmaz'a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İki belediye başkanı buluştu
İki belediye başkanı buluştu
Sporculara ödül
Sporculara ödül