Yılmaz, ülkemiz üzerinden hesap kuranlara fırsat vermeyeceğiz

Yılmaz, ülkemiz üzerinden hesap kuranlara fırsat vermeyeceğiz

Eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "15 Temmuz’da olduğu gibi ülkemiz üzerinden hesap kuranlara fırsat vermediğimiz gibi bundan sonra da vermeyeceğiz." dedi.

02 Mayıs 2018 - 19:49 - Güncelleme: 02 Mayıs 2018 - 20:02

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa etmesin sonrasında parti çalışmalarına ve ziyaretlere başladı. 

Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu ile yönetim kuruluyla bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun ve Türkiye’de gelişiminin devamı için AK Parti’nin mutlak surette iktidarda olması gerektiğini söyledi.

Yılmaz, "Yaklaşan genel seçimlerle birlikte ülkemiz büyük bir çıkmazdan kurtulacak. Dünyanın en önemli coğrafi konumlarından birisi olan Türkiye’mizde herkesin ayrı bir hesabı var. Ama biz bu hesapların uygulanmasına kesinlikle izin vermemek için uğraşıyoruz. Tıpkı 17 – 25 Aralık’ta, 15 Temmuz’da olduğu gibi ülkemiz üzerinden hesap kuranlara fırsat vermediğimiz gibi bundan sonra da vermeyeceğiz. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tüm dünyaya karşı dimdik ayakta durarak adeta ders veriyor. Dünya Türkiye’yi ibretle izliyor. Bundan sonraki süreçte hedeflerimize bir bir ulaşmak için mesai harcayacağız. İlk hedefimiz 2023. Allah’ın izniyle gerisi de gelecek” dedi. 

Dernek binasında gerçekleştirilen programda dernek üyeleri Yılmaz’a her zaman yanında olacaklarını belirterek milletvekili adaylığı sürecinin hayırlı olması temennilerinde bulundu.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İki belediye başkanı buluştu
İki belediye başkanı buluştu
Sporculara ödül
Sporculara ödül