Yılmaz, üretime kalkınmaya odaklanacağız

Yılmaz, üretime kalkınmaya odaklanacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye için şuan en önemli hedefin ekonomi olduğuna dikkat çekti.

11 Haziran 2018 - 13:58

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye için şuan en önemli hedef noktasının ekonomi olduğunu belirterek, “Üreteceğiz, ülkemizi kalkındıracağız” dedi.
Seçim çalışmalarını Çarşamba Canik ilçesinde sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, halkla kucaklaştı. 

24 Haziran seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Yusuf Ziya Yılmaz, sabah saatlerinde Çarşamba ilçesinde programlarına devam etti. Orta Mahalle’de Çakmakcılar, Sofu Oğlu-Hüsnü Bey ve Bakırcılar çarşısı esnafını ziyaret eden Yılmaz, vatandaşlarla sohbet etti, tek tek ellerini sıktı. İlgiyle karşılanan Yılmaz, ziyarette kendisine yöneltilen soruları da cevapladı.

HEDEF EKONOMİ, ÜRETİM 

Ekonomi konusunda Türkiye’nin artık sağlam temellere sahip bir ülke olduğunu vurgulayan Yılmaz, 24 Haziran’dan sonra Türkiye’nin ekonomik yükselişini daha hızlı ve güçlü bir şekilde sürdüreceğini söyledi.
Türkiye’nin artık büyük alt yapı, ulaşım, çevre, sağlık projelerini konuşan bir ülkeden olmaktan çıkıp, ekonomi, savunma sanayi, ihracatı konuşan bur ülke haline geleceğini dile getiren Yılmaz, “Artık bu alanlarda büyük projelerin çocuğu tamamlandı. Şimdi odak noktamız biraz daha ekonomik gelişmeler olacak. Savunma sanayi,  ihracata yöneleceğiz, üreteceğiz kazanacağız. Gücümüzün büyük bir bölümünü buraya harcayacağız. Çünkü buna mecburuz. Ülkemizin bekası, gelişimi için yaptıklarımıza daha fazlasını ekleyeceğiz. Bunun için ‘yola devam’ diyerek halkın karşısındayız.” dedi.
Yılmaz, öğle namazının ardından bir vatandaşın cenazesine katılıp, programına Ayvacık ilçesinde devam etti.  Programa AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, İl Yönetim Kurulu üyesi Erkan Malkoç ve teşkilat üyeleri katıldı.
 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'