• Reklam
  • Reklam
Atakum’a Aqua Park

Atakum'a Aqua Park

Atakum Belediyesi tarafından yapımına başlanan Aqua Park yaz sezonuna yetiştirilecek.

29 Mart 2018 - 14:01

Atakum Belediyesi tarafından yapımı devam eden Aqua Park yaz sezonuna yetiştirilecek.

55’te 55 proje sözü içerisinde yer alan Aqua Park’ın, inşaat çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlediğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakumlulara verdiği sözleri tutmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. Atakum’un, hayata geçirilen projelerle her geçen gün daha da yaşanılabilir bir kent olduğunu kaydeden Başkan Taşçı, bu yaza yetiştirmeyi planladıkları Aqua Park projesinin ilçe turizmine de önemli bir katkı sağlayacağını belirtti.

ATAKUM TURİZM CENNETİ

Denizi, doğası ve yaşam alanlarıyla, Karadeniz’in önemli bir turizm durağı olduğunu söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’un turizm cenneti haline gelmesi için çalışıyoruz. Osmanlı Hamamları, Seyir Tesisi, Yayla Konaklama Tesisleri, Akarsu Rekreasyonu, Kent Ormanı ve daha birçok turizm yatırımla birlikte, Aqua Parkın da ilçe turizmine önemli bir katkı sağlayacağına inanıyorum. Yeni Mahallede 2 dönümlük alan üzerinde yapımına başladığımız Aqua Park projemizin inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor. Yaz aylarına vatandaşlarımızın hizmetinde olacak şekilde yoğun bir tempoyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aqua Park tamamlandığında, bölgenin vazgeçilmez bir eğlence noktası olacak” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLARIMIZDAN GÜÇ 

Atakum Belediyesi olarak ilçenin artan nüfusunun ihtiyaçlarına cevap verecek birçok önemli projeye imza attıklarını kaydeden Başkan Taşçı,     “Atakum, son yıllarda Karadeniz’in en hızlı nüfus artışı rekorunu elinde bulunduruyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizin nüfusu yaklaşık 50 bin kişi arttı. Atakum Belediyesi olarak ilçemizin artan nüfusunun ihtiyaçlarına cevap verecek birçok önemli projeye imza atıyoruz. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden sürekli olarak göç alıyor ve ilçemizde yaşamak isteyen vatandaşlarımıza daha yaşanılabilir bir Atakum sunabilmek adına gece ve gündüz kavramlarını gözetmeksizin çalışıyoruz. Bu anlamda hayata geçirdiğimiz projeler de vatandaşlarımızın beğenisini alarak bizleri memnun ediyor, güç veriyor” diye konuştu.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sorunlara ortak çözüm
Sorunlara ortak çözüm
Samsun'da doğu ve batıya 1'inci sınıf sanayi siteleri
Samsun'da doğu ve batıya 1'inci sınıf sanayi siteleri