Başkan Ay’dan polislere ziyaret

Başkan Ay'dan polislere ziyaret

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. Yıldönümü nedeniyle AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, Gazi Polis Merkezini ziyaret etti.

12 Nisan 2018 - 14:59

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. Yıldönümü nedeniyle AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, Gazi Polis Merkezi Amiri Fuat İlhan’ı ve polis memurlarını ziyaret etti.

Ziyarette polis haftasını kutlayan Avukat Ay, "Polis teşkilatımızda görev yapanlar gece-gündüz, tatil-bayram demeden, çok ağır çalışma şartları altında, hayatını tehlikeye atarak, kimileri ailelerinden uzak kalarak, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, birliğini, bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini koruma görevlerini yapmaktadırlar." dedi.

"Allah polislerimizden razı olsun." diyen Ay, "Bizler evlerimizde rahat bir şekilde oturuyorsak, işimize rahat şekilde gidebiliyorsak, çocuklarımız da okullarına güvenli bir şekilde gidiyorsa hepsi emniyet güçlerimiz sayesinde. Bu duygu ve düşünceler içinde  Türk Polis Teşkilatı’nın 173. yıl dönümünü hep birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Görevleri başında şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyor, görevi başında bulunanlara ve emekli olanlara aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum. " diye konuştu.

 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızılırmak Deltası Turizm ve Cazibe Merkezi Olacak
Kızılırmak Deltası Turizm ve Cazibe Merkezi Olacak
'Samsun'u birlikte yöneteceğiz'
'Samsun'u birlikte yöneteceğiz'