• Reklam
  • Reklam
Başkent’te Başkan Tok’tan zirve ziyaretler 

Başkent’te Başkan Tok'tan zirve ziyaretler 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ankara’da siyasetin önemli isimlerine ziyaret gerçekleştirdi.

01 Mart 2018 - 14:33

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ankara’da siyaset ve bürokrasinin önemli isimleriyle buluştu.
İlk ziyaret İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya gerçekleştirildi. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’ında eşlik ettiği ziyaret sonrası Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Eski Gençlik ve Spor Eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hayati Yazıcı’da ziyaret edildi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile Samsun üzerine gerçekleştirilen istişare sonrası içtenlikleri ve misafirperverlikleri için teşekkür eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ”Değerli Bakanlarımız ile İlkadım ve şehrimiz üzerine istişarede bulunmaktan mutluluk duydum. Hem ülke hem de şehrimiz siyaseti üzerine sohbet ederek fikir alışverişinde bulunduğumuz İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan’a misafirperverlikleri için ve Samsunumuza verdiği fikir destekleri için tüm hemşehrilerim adına teşekkür ederim” dedi. 
Diğer ziyaretlerle ilgili de konuşan Tok, “AK Parti’ye gönül vermiş tüm vatandaşlarımız ile yeniden kucaklaşarak başta şehrimiz olmak üzere tüm yurtta yeni bir yükselişi sağlamalıyız. Bu düşüncelerle en alt kademeden en üste kadar Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda ilerlerken elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceğiz.” Diye konuştu.
Tok, KYK Genel Müdür Yardımcısı Recep Ali Er, Danıştay Üyeleri İbrahim Er ve İlyas Arlı,  İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya ve Refah Partisi Eski Milletvekili, Siyasetçi-Yazar Hasan Hüseyin Ceylan’ı da  ziyaret etti. 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser