• Reklam
  • Reklam
Cumhurbaşkanı’ndan Yılmaz’a övgü

Cumhurbaşkanı'ndan Yılmaz'a övgü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’dan övgüyle bahsetti.

24 Mart 2018 - 17:02

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’dan övgüyle bahsetti, “Değerli belediye başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti 6. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti. Tekkeköy İlçesi'ndeki Yaşar Doğu Spor Salonu'ndaki kongreye on binlerce vatandaş ve partili katıldı.

Konuşmasında AK Parti iktidarı döneminde şehirlerin kalkınması, gelişmesi ve ihtiyaçlarının giderilmesi için yapılan yatırımlara değinen Erdoğan, Samsun’da bu hizmetlerin başarı ile sürdüğüne değindi.

AK Parti iktidarı döneminde Samsun’da 22 katrilyon yatırım yapıldığına vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “ Şehirlerin içme suyundan elektriğine ve yollarına kadar tüm alt yapısı elden geçiriyor, kullanılabilir hale geliyor. İşte bu vesileyle ben Samsun'da da değerli belediye başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum. Gerçekten Samsun bizim iktidarımız da çok farklı bir yere geldi. Çok daha farklı bir konuma geldi. İnanıyorum ki çok daha iyi bir duruma gelecek.” dedi.

 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser