Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde Yönetim Değişikliği

Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde Yönetim Değişikliği

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde yönetim değişikliğine gidildi.

28 Eylül 2015 - 11:35

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde yönetim değişikliğine gidildi.


Opr.Dr.Erhan Hafiz yönetici olarak göreve başlarken, Başhekim Yardımcılıklarına Uzm. Dr. Ali Burak Binboğa, Uzm.Dr. Ali Gözey, İdari İşler Müdürlüğü’ne Ökkeş Tazeoğlu, Sağ.Bakım. Hiz. Müdürlüğü’ne Fatma Kılıç, Has. Hiz. ve Sağ. Otelcilik Müdürlüğü’ne Hamza Sabancı, Müdür Yardımcılıklarına İlyas Özberk, Muzaffer Yıldız, Derya Çelik getirildi.


Hastane yöneticisi Opr.Dr.Erhan Hafiz, yenilikler konusunda yaptığı açıklamada, ”Bilindiği gibi Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi bölge ve savaş hastanesi olarak Gaziantep’e ve çevre illere hizmet veren, bu nedenle de bölgenin yüzde 60 yükünü taşıyan bir hastanedir.


Ekibim ve benim temel yaklaşımımız, hasta ve yakınlarının memnuniyeti doğrultusunda, tüm hastane çalışanlarının daha özverili ve daha disiplinli bir anlayışı benimsemeleridir. Bu doğrultuda özel hastane mantığıyla farklılıklar oluşturmak, gerek hastanenin fiziki şartlarının iyileştirilmesi, gerekse daha verimli bir çalışma ortamı için organizasyonlar yapmak, daha da önemlisi çağdaş tedavi yöntemleri konusundaki yenilikleri, gerek bilgi gerekse donanım anlamında hastanemize getirmektir. Hastane çalışanlarına sosyal aktivite alanları oluşturmak, hastanenin mevcut durumunu, yeşil alanları, iç ve dış görünümüyle çağdaş bir yapıya kavuşturmak kesinlikle önceliklerimiz arasındadır” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yilmaz disbudak
    10 ay önce
    Elbetteki vatandas olarak devl..Elbetteki vatandas olarak devlet hastanelerine oncelik verip devletin dolaysiyla vatandasin parasi kendi bunyesinde kalsin isteriz devlet hastanelerimizin basrili olmasi imkanlarinin dahada gelistirilmesi sevindirici olurdu simdi anlatmak istegimiz konu ne yazikki vatandas ozel saglik kuruluslarina itiliyor neden derseniz 8/ 24de gittigim acil servis muayene olmak istedim akciger enfeksiyonundan gitmistim doktor bolumune gelene kadar her sey iyide orda doktor yok neyazikki sekreteyadaki elaman parol agri kesici yaptirip eve gondere bilyor mesala biz saglikla ilgili oldugumuz icin baska bir hastaneye gittik tedavimiz devem ediyor teshisi merak ederseniz agir iltahap***ma ve bunun tedavisi parol agri kesici degil cigerlerdeki ve sirttaki agrilar ne yazikki inanilmazdi cok uzuldum cok hastanemiz adina elbetki bir elaman hasteneyi baglamaz umarim daha duyarli personele sahip oluruz saygilar yilmaz disbudak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İki belediye başkanı buluştu
İki belediye başkanı buluştu
Sporculara ödül
Sporculara ödül