• Reklam
  • Reklam
Fuat Kozluklu TRT haberde canlı yayında düştü

Fuat Kozluklu TRT haberde canlı yayında düştü

TRT Haber'de canlı yayında tartışma programını yöneten Fuat Kozluklu, bir anda ayağı takılınca yere düştü. Canlı yayın kazası sonrasında talihsiz anlar bitmedi.

11 Mart 2018 - 22:00

TRT Haberde Fuat Kozluklu, canlı yayın kazası anlattı.

Necdet Özçelik, Murat Aslan, Bora Bayraktar ve Nedret Ersanel'in konuk olduğu özel program Afrin operasyonu konu başlığı atında TRT Haber'de ekrana geldi. Fuat Kozluklu'nun moderatörlüğünü yaptığı programda,  canlı yayın kazası yaşandı.

Konukların önemli bilgiler verdiği, Afrin operasyonunun neden önemli ve gerekli olduğu konularının aktarıldığı sırada Fuat Kozluklu, ayağa kalkarak harita üzerinden Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarı ile sürdürdüğü operasyonda gelinen durumu izleyenlere harita üzerinde göstermek istedi.

Sandalyeden kalkarak stüdyoda arkalarında bulunan geniş ekrana gitmek isteyen Fuat Kozluklu, yerde arkasında bulunun yuvarlak çıkıntıyı görmeyip, ayağı takılınca dengesini kaybederek yere düşerken ani bir hamle ile dengesini sağlamaya çalıştı. Yere düştü düşecek halini alan sevilen sunucunun, bu sırada mikrofonu belinden çıkarak yere düştü.

Canlı yayında yaşanan kaza sonrasında durunu idare ederek yayına devam eden Kozluklu, konuklarından özür diledi.

CANLI YAYIN KAZASI BİTMEDİ

Yayın kaldığı yerden devam derken, konuşmalar sürdüğü sırada sunucu, yeniden harita üzerinden Afrin bölgesini göstermek istedi. 'Oturarak gösterim' diyerek yaşadığı kazayı anımsatan Kozluklu, bu sefer yeniden ayağa kalktı. 'Artık ortadaki o yeri biliyorum takılmam' dediği sırada yeniden mikrofonunu yere düşürdü.

Canlı yayın kazaları peş peşe gelirken Fuat Kozluklu, 'Benim kadar sakar biri olamaz' dilerek durumu espriye çevirdi.

Tartışma konusunun önemi ve verilen bilgilerin akışı yaşanan minik kazaları unuttururken, Mehmetçiğin Zeytin Dalı operasyonuyla destan yazdığı verilen bilgilerden anlaşıldı

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser