• Reklam
Gezici tarım çalışma şartları

Gezici tarım çalışma şartları

Samsun’da Mevsimlik Gezici Tarım İşçilerinin Çalışma ve Sosyal Hayatlarının İyileştirilmesi Projesi toplantısı gerçekleşti.

15 Haziran 2017 - 01:32

Samsun’da Mevsimlik Gezici Tarım İşçilerinin Çalışma ve Sosyal Hayatlarının İyileştirilmesi Projesi toplantısı Valilik Toplantı salonunda Vali İbrahim Şahin’in başkanlığında yapıldı.

Toplantıda konuşma yapan Vali  İbrahim Şahin, “Mevsimlik Gezici tarım işçileri ile ilgili hükümetimizin çok ciddi kararlılığı var. Bizim de çok tedbirli dikkatli davranmamız gerekiyor. İnsani açıdan onların ihtiyaç duydukları alt yapı çalışmalarını yapmak, hem de güvenlik açısından bizim dikkat etmemiz gereken konulardır.  Burada ilgili yetkililer görevleri gereği üzerlerine düşen görevi yerine getirsinler istiyoruz. Toplantının sonrasında alınan kararların bir an önce icraata geçirilmesi gerekiyor. Mevsimlik gezici tarım işçileri ile ilgili çok dikkatli titiz bir o kadarda hassas davranmalıyız.” dedi.

Toplantıya ayrıca, Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, ilgili kamu kurum ve kuruluş müdürleri katıldı.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bandırma Vapurun’da Atatürk fotoğraflarının atılmasına soruşturma 
Bandırma Vapurun’da Atatürk fotoğraflarının atılmasına...
Erdem yurt dışına çıkamadı
Erdem yurt dışına çıkamadı