Göbek yağlarını aldıran Alişan, ölümden döndü dava...

Göbek yağlarını aldıran Alişan, ölümden döndü dava başlıyor

Ünlü şarkıcı Alişan, 2 yıl önce göbek yağlarını aldırmak için gerçeği operasyon sonrasında ölümden döndü. Yaşadığı o acı dolu günleri anlatan ve vücudundaki hasara dikkat çeken Alişan, hukuk önünde hakkını arayacağını açıkladı.

11 Aralık 2020 - 21:25
Sponsorlu Bağlantılar---

Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında ünlü türkücü Alişan, başından 2 yıl önce geçen ve ölümden döndüğünü operasyonu anlattı.

Yaklaşık iki yıl önce göbek yağlarını aldırma kararı sonrasında liposuction yaptırdığını ve çok pişman pişman olduğunu belirten Alişan, o operasyondan kalan vücudundaki izleri hayranlarıyla paylaştı.

Canlı yayında zor günlerini hüzünlü bir şekilde anlatan Alışan, hayatının adeta karardığı dönem nedeniyle doktora 2 milyon TL’lik dava açtı.

 “2 yıl önceydi, kilo aldım ve göbeğim fazlalaştı. Bir doktor arkadaşım bana liposuction yapalım. 1 ay içinde hem göbeğin hem de yağların gider, dedi. Arkadaşım ve sevdiğimiz bir kişi olduğu için güvendik. Bunun üzerine 2 sene önce ocak ayının ikinci haftasında ameliyat oldum. Normalde daha az süren bir operasyon. Ben 5,5 saat ameliyatta kalmışım." dedi.

Geçirdiği operasyon hakkında kimseye bilgi vermediğini ifade eden Alışan, "Ben bunu kimseye söylemedim, annem de dahi. 1 gün hastanede kaldım ve 2 gün sonra vücudumda morarmalar oldu. Göbeğimde yağ alınırken, nasıl bir çalışma yapıldıysa artık. İki gün yataktan çıkamadım ve boynuma kadar morardım. Ben bir terslik olduğunu anlayıp sorduğumda bana 'Normaldir bunlar 1 ay içinde göbeğin falan dümdüz olacak' dedi. 1 ay sonra morarmalar geçti. Ameliyattan 2 ay sonra karnımda su toplamalar oldu. Haftanın iki günü yaklaşık ikişer litre göbeğimden sıvı alındı. Göbeğim şişmeye başlıyordu su olunca. Çünkü benim drenaj sistemimi mahvetmiş. Buna eşim, arkadaşım ve hemşirelerde şahit. 5 ay bu devam etti ve kimseye bir şey demedim. Göbeğimde hala yanık izleri var." diye konuştu.

Yaşadığı bu operasyon nedeniyle göbeğinde izler kaldığını anlatan Alişan, "Şimdi göbeğimi göstermek istemiyorum da ben bunun için yayın yasağı da aldırdım. Çünkü o halini kimse görsün istemiyorum. Denize dahi tişörtle giriyorum ve sadece ailemin olduğu ıssız yerlerde tişörtümü çıkartıyorum. Göbeğimde yanık izi ve dalgalanmalar var.  Bunu mahkemede göstereceğim. Ameliyatı yapan doktor arkadaşımdan hiç destek göremediğim için hem açıklama gereği duydum hem de hukuki yollara başvurdum. Hem maddi hem de manevi olarak." şeklinde konuştu.

Alişan, ölümden döndüğünün kendisine söylendiğini, daha sonra başka bir doktor bulup karnındaki hasarı düzelttirdiğini yinede izler olduğunu da anlattı.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi