Halk gününde kucaklaşma

Halk gününde kucaklaşma

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Bizim ana gayemiz yaşadığımız şehrin insanlarına hizmet etmek, onlara daha iyi yaşam imkanları oluşturmak." dedi.

05 Kasım 2019 - 21:48
Sponsorlu Bağlantılar---

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Pazar günü gerçekleşen halk gününde vatandaşlarla buluştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftanın 1 gününü de vatandaşlarla bir araya geliyor. Pazar günleri öğleden sonra vatandaşları makamında ağırlayan Başkan Demir, halkın istek, şikayet ve önerilerini dinliyor.

Halk gününde açıklama yapan Demir, "Bizim ana gayemiz yaşadığımız şehrin insanlarına hizmet etmek, onlara daha iyi yaşam imkanları oluşturmaktır. Hafta içi buluşmalarımızın haricinde pazar günlerini de halkımıza ayırıyoruz. Bu sayede daha önce görüşemediğimiz hemşerilerimize bir fırsat doğuyor ve birebir iletişim imkanı buluyoruz.” dedi.

"Halkımızın istekleri, görüşleri, şikayet ve önerileri bizim için çok değerlidir. Çünkü şehrimizin sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını en iyi halkımız bilir." diyen Demir, "Bu nedenle bizim kapımız da, gönlümüz de halkımıza her zaman açık. Pazar günleri öğleden sonra isteyen herkes bizimle görüşebilir." diye konuştu.

Bu arada, Başkan Mustafa Demir'in, pazar günü gerçekleştirdiği Halk Günü'nde özel konukları da vardı. Lösemili Çocuklar Haftası’nda LÖSEV temsilcileri ve çocuklarla bir araya geldi.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...