Hastanede 23 Nisan sevinci

Hastanede 23 Nisan sevinci

AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle hastanede tedavi gören çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

23 Nisan 2018 - 18:56

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

İl Başkanı Karaduman ilk önce Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürlüğü’ne bağlı Süleyman Yançatoral Çocuk Evleri Sitesi’nde bakım altında bulunan çocuklarla birlikte piknikte buluştu. Çocuklarla tek tek kucaklaşan ve sohbet eden İl Başkanı Karaduman, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Çocuklarla birlikte yemek yiyen ve çocukların sergilediği oyunları izleyen İl Başkanı Karaduman, çocuklara çeşitli hediyeler verdi. 

HASTANEDE BULUNAN ÇOCUKLAR UNUTULMADI

AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman daha sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Acil Servisi ve Çocuk Servisi’nde yatarak tedavi gören çocukları ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti, hasta ailelerine geçmiş olsun dileğinde bulundu.  

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında hastanede tedavi gören çocukları unutmadıklarını belirten İl Başkanı Karaduman, “Çocuklarımızın en sevinçli günü bugün. Bazı talihsizlikler dolayısıyla bu mutlu günlerini arkadaşlarının yanında değil de hastanede geçirmek zorunda kalan çocuklarımız ve onların ailelerinin yanında olmak istedik. Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Çocuklarımız hastanede olmasına rağmen bugünün 23 Nisan olduğunu bildikleri için çok mutlular. Biz de istedik ki böyle bir günde onların yanında olalım. İnşallah bu mutluluğumuz daim olsun. Onlar bizim geleceğimiz. Onlar için mücadele ediyor, onlar için çalışıyoruz” diye konuştu. 
İl Başkanı Karaduman’a hasta aileleri de büyük ilgi gösterdi. Çocuklarının böylesi güzel bir bayram gününde yanında olduğu ve onları ziyaret ettiği için İl Başkanı Av. Hakan Karaduman’a teşekkür ettiler. 
Tedavi gören çocuklarla sohbet edip onlara çeşitli hediyeler veren İl Başkanı Karaduman, hastane personeli ve çocukların aileleriyle de yakinen ilgilendi ve bir dertlerinin olup olmadığını sordu.

 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'