• Reklam
  • Reklam
İlkadım’da 2019 hedefi

İlkadım'da 2019 hedefi

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım’da ilk aşk ve heyecanla hedef 2019'a koşacağız. Uyumlu ve istikrarlı adımlarla geleceğe ilerleyeceğiz" dedi.

14 Mart 2018 - 18:32

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, yeni yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Yeni başkan Hakan Ay ve yeni yönetim kuruluna yeni dönemde başarılar dileyen Tok, noksansız katılımın sağlandığı toplantıda, birlik, beraberlik, uyumlu ve istişareli çalışma ön plana çıktı.

Gündeme dair konuların görüşüldüğü toplantıda 2019 seçimleri öncesi izlenecek yol haritası da masaya yatırıldı. 18 Mart Pazar günü Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümüne denk gelen gençlik ve kadın kolları başkanlık seçimi üzerine de fikir alışverişinde bulunulan toplantıda ana gündem birliktelik oldu.

İLKADIM'DA HEYECAN BİTMEYECEK

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen  AK Parti İlkadım 4. Olağan Kongresi’nin ardından  görevini devralan Av. Hakan Ay ve yeni yönetim kurulu üyeleri ile güzel bir sinerji yakalayacaklarına inancının tam olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “AK Parti ailesi olarak kongre sonrası yakaladığımız enerjiyi ilçemizin dört köşesine yayarak İlkadım’da heyecanı yeniden canlandıracağız. Biz ailemiz olarak gördüğümüz AK Partimizin tüm üyeleriyle ilçemize ve ülkemize hizmet aşkıyla çalışıyoruz ve daha da özveriyle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HİZMET İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM

“Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunun bilinciyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde vatandaşımızın hizmetkarı olmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Erdoğan Tok, “Bizler AK Parti ailesinin fertleri olarak halkımızdan aldığımız enerjiyi sonuna kadar yine halkımız için kullanıyoruz. Başarılarımızın tek anahtarının birliktelik olduğunu biliyoruz. Bu nedenle İlçemizde de İlçe Başkanımız Hakan Ay ve teşkilatımızın tüm üyeleri ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. 2019 seçimlerinde de başarının kapısını açmak için yine kardeşlik anahtarını kullanacağız.” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu