İlkadım’da gönüllerde, kapıda açık

İlkadım'da gönüllerde, kapıda açık

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediyeye gelen ilçe halkını makamında ağırlıyor, sorunlarını yüz yüze görüşmelerle çözmeye çalışıyor.

30 Ocak 2018 - 19:58

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, halk buluşmalarını her hafta aralıksız sürdürüyor. Sık sık gerçekleştirdiği esnaf ve mahalle ziyaretlerinin yanı sıra talebi olan vatandaşları makamında ağırlayan Tok, istekleri not alıp ilgili birimleri hemen yönlendiriyor. Belediye kapılarının vatandaşa her zaman açık olduğunu, onlara hizmet için bulunduklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, halkla buluşmaya ara vermeden devam edeceklerini vurguladı.

HALKIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR

Belediyecilik anlayışının ana eksenine insanı koyduklarına dikkat çeken Tok; “Vatandaşımızın derdini doğrudan onlardan dinleyerek birlikte çözüm arıyoruz. Bizim görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. İlkadımlı kardeşlerimiz randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini bize iletebilme imkanı buluyor. Bizler de elimizden geldiğince, istek ve önerilerini ileten vatandaşımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşın sorunu, bizim sorunumuzdur. Yaptığımız her hizmetin merkezinde vatandaşımız var. Dolayısıyla onlarla iç içe ve yüz yüze olmak bizim görevimizdir. Bu buluşmalarla hem vatandaşımızın derdine çözüm buluyoruz hem de kardeşliğimizi ve birliğimizi pekiştiriyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde hemşerilerimizle bir arada olmaktan sonsuz mutluluk duyoruz.” dedi.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAMGİAD Başkanı Öztekin: İş insanları kredi kullanamıyor
SAMGİAD Başkanı Öztekin: İş insanları kredi kullanamıyor
Kuzey Güney' yeniden yayınlanıyor
Kuzey Güney' yeniden yayınlanıyor