İlkadım’da yerel birliktelik

İlkadım'da yerel birliktelik

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım’da güçlü birliktelikle yerel seçimlere hazırlık mesajı verdi.

28 Eylül 2018 - 20:24 - Güncelleme: 29 Eylül 2018 - 20:38
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı Genişletilmiş 72. Danışma Meclisi Toplantısı Derebahçe Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok , Belediye olarak yaptıkları proje, yatırım ve hizmetlerden bahsetti.  4,5 yılda AK Parti Belediyecilik anlayışıyla çok büyük icraatlar yaptıklarını anlatan Başkan Tok, İlkadım ilçesindeki hızlı değişim ve gelişimini anlattı. Çok büyük çapta kapsamlı projeleri hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Tok, “ 2023’e giden yolda belirlediğimiz vizyon ile ilçemizi ve şehrimizi yaşam kalitesi en yüksek şehirlerden biri yapmak için çalışıyoruz. 20 yılda yapılamayan dev projelere imza attık. Bu başarıların arkasında parti teşkilatımız, milletvekillerimiz ve hükümetlerimizin desteği var Bundan sonraki süreçte ise planlamalarımızı 2023 yönelterek İlkadım’ın geleceğini planlıyoruz.” dedi.

Toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman,  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, parti teşkilatı, İlçe Kadın Kolları, İlçe Gençlik Kolları, AK Parti İlkadım Belediyeci Meclis Üyeleri ve AK Parti Mahalle Başkanları, katıldı.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi