Karaaaslan ve Tok esnafla buluştu

Karaaaslan ve Tok esnafla buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

02 Haziran 2018 - 12:52

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı tarafından Fatih Sultan Mehmet Caddesinde gerçekleştirilen esnaf ziyaretine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, İl ve İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Parti üyeleri katıldı.

KENT EKONOMİSİNİN KALBI İLKADIM

Yoğun nüfusunun yanı sıra gün içerisinde artan nüfusu ile binlerce misafiri ağırlayan İlkadım esnafı ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan esnafın derdinin halkın ihtiyaçlarını yansıttığını belirtirken gündeme ve 24 Haziran Seçimlerine dair sohbet ettiler. Esnafın yanı sıra vatandaşlarında yoğun ilgi ve teveccüh gösterdiği ziyaretler samimi bir sohbet ortamında geçti. 24 Haziran sonrası daha da güçlü bir Türkiye olacağı düşüncesinde ki İlkadım esnafı 24 Haziran Seçimlerinden umutlu olduklarını belirttiler.

İSTİKRAR DEVAM ETTİKÇE KAZANIM ARTACAK

Ziyaret sonrası açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Gün içerisinde 1 milyona yaklaşan bir nüfus yoğunluğunun bulunduğu bir ilçede esnaflarımızın derdi bizim derdimiz haline geliyor. Ülke olarak güçlü bir ekonomiye sahip olunmadığı sürece esnafımızın özelliklede küçük esnafımızın ekonomik şartlarının zorlayıcı olması kaçınılmazdır. Bu nedenle hızlı büyüyen Türkiye ekonomisinde istikrar büyük önem taşımakta. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanacağına ve istikrarın devamı için büyük bir başarı elde edeceğimize inancımız tam. Ekonomik açıdan bakıldığında güçlü ülke mutlu esnaf demek. İstikrar sürdükçe hem esnafımız hem vatandaşımız hem de ülkemiz adına kazanım artacak. Bizlerde mutlu esnaflarımızın mutluluğunu arttırmak için canla başla çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu. 
 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'