Karaaslan, ’Mührü yalnız pusulaya değil tarihe de vuralım’

Karaaslan, 'Mührü yalnız pusulaya değil tarihe de vuralım'

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Mührümüzü yalnız pusulaya değil tarihe de vuralım.

18 Haziran 2018 - 15:33

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı mitingte vatandaşlara hitap etti.

Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran coşkulu kalabalığa hitap eden Karaaslan, konuşmasına, “Milletimizin bir asır önce yazdığı büyük tarihin, kutlu başlangıçların şehri Samsun; 16 yıldır aziz vatanımızın her bir köşesine hizmet götüren, milletimizin sevgilisi, milletimize âşık, 81 milyonun birliğinden beraberliğinden yana duran, hiçbir beşeri gücün önünde eğilmeyen, doğru bildiği yoldan asla geri adım atmayan liderimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yeni bir tarih yazmaya hazır…” sözleriyle başladı.

“Bugün Daha Gür Bir Sesle Birliğimizi Haykırma Vaktidir”

 “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diyerek çıktığımız yolda bugün hiçbir şey eskisi gibi değil.” diyen Karaaslan, “Türkiye sevdasıyla ülkemize yeni ufuklar çizenler bizleriz. Biz, milli marşı “Korkma!” diye başlayan cesur bir milletiz. Ay yıldızlı şanlı bayrağın, nazlı hilalin gölgesinde gururla yaşayanlar, vatan uğruna can verenler bizleriz.” dedi.

“Bugün her zamankinden daha gür bir sesle birliğimizi haykırma vaktidir.” görüşünü paylaşan Karaaslan,  “Hep birlikte yürüdüğümüz bu yol sabaha varacaktır. Yeter ki inancımızı koruyalım, ayrılığa gayrılığa izin vermeyelim, istikametimizden sapmayalım. 24 Haziran’da birlikten, beraberlikten, güvenden, istikrardan yana vuralım mührümüzü. Mührümüzü pusulaya vurmakla kalmayalım, tarihe vuralım.” ifadelerine yer verdi.

“Faiz Lobilerinin, Darbe Heveslilerinin Planlarını Bozacağız”

24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerin önemine değinen Karaaslan, “24 Haziran’da faiz lobilerinin, siyaset mühendislerinin, sırtını terör örgütlerine dayayanların, millet için hiçbir projesi olmayanların, millet iradesini küçümseyen ve hiçe sayanların, darbe heveslilerinin, gücünü, bu ülkenin asıl sahibi olan milletimizden değil; ülkemizi her fırsatta tehdit eden yabancı güçlerden alanların planlarını bozacağız.” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Haluk Levent'ten 29 Ekim'de konser verecek
Haluk Levent'ten 29 Ekim'de konser verecek
Özcan Deniz bir yıldır evli olduğu eşinden boşandı
Özcan Deniz bir yıldır evli olduğu eşinden boşandı