Aleyna Tilki’den neyin kafası dedirken görüntüler

Aleyna Tilki'den neyin kafası dedirken görüntüler

Aleyna Tilki, yerde oturup görüp hareketler ve konuşmalar yaptığı videosuyla ilgili bir çok yorum itham gelirken, genç sanatçı açıklama yaptı, ‘doğal yollarla mutluyum.

18 Haziran 2018 - 14:55 - Güncelleme: 18 Haziran 2018 - 15:10

Genç sanatçı Aleyna Tilki’nin yine gündeme gelmeyi başardı. 18 yaşına girmesiyle reşit tartışmaları biten Tilki, bu sefer yaptığı hal ve hareketler magazin gündeminde yer alıyor. 
Ramazan’da klip çekimi sırasında set ekibine kötü davrandığı, iftar yapmalarına izin vermediği gibi hakkında çıkan haberleri yalanlayan ve ‘Olmaz böyle şey’ diyerek şaşırdığını belirten Tilki, bu sefer sosyal medyada paylaştığı video ile dikkatleri çekti.
Yerde oturup üzerinde bir şal bulunan sanatçı, başını ellerini ritimli sallayıp ‘gitmicem, buradayım yeh yeh’ bir bölümü de anlaşılmaz kelimeler kullanarak yerde durduğu videosu herkesi şaşkına çevirdi.  Garip hareketlerde yaptığı görüntüleri sosyal medyada paylaşmasıyla alkollü olduğu, başka bir madde kullandığı gibi bir çok yorum geldi.

ALEYNA TİLKİ O GÖRÜNTÜLERE AÇIKLIK GETİRDİ

Gözleri normalden farklı bakan ve hareketlerini kontrol edemez bir halde gibi görünen sanatçının bu görüntüsü bazı sevenlerince garipsenmezken, bazılarının ise çok garibine gitti.
Bir hayranının bağıllık yapan madde yorumuna sinirlenen Tilki, sosyal medya hesabından, “Ben de,hayatta asla dışarıdan bir takviye almadan doğal ve mutlu olamayacak insancıklar görüyorum. Ne acı! Herhangi bir maddeye ihtiyaç duymadan doğal ve kaygısız olunabileceğini bilmeyen bir kitle var! Ne acı! Onlar,kendi iç kaynaklarını kendilerine yettiremeyenlerdir....” yorumunu yaptı.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BES alanı 2006 yılında ticarethaneye dönüştürülmüş
BES alanı 2006 yılında ticarethaneye dönüştürülmüş
MİLLETVEKİLİ YILMAZ: GENÇLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR
MİLLETVEKİLİ YILMAZ: GENÇLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR