Karaduman, "Halkımızın derdine derman olmak istiyoruz"

Karaduman, "Halkımızın derdine derman olmak istiyoruz"

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Görevimiz milletimizin derdine derman olmaktır." dedi.

30 Ağustos 2018 - 22:22

Atakum İlçesi Sarıışık Mahalllesi'nde gerçekleşen programda vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, "Sürekli milletimizle iç içeyiz.  Samsun'un sadece merkezinde değil, en ücra köşesinde yaşayan vatandaşlarımızın da dertlerini dinleyip rahat etmeleri için gece gündüz çalışıyoruz" dedi 

MAHALLE TOPLANTISINA KATILDI

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, vatandaşlarla ve esnafla buluşmaya devam ediyor. Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra katıldığı mahalle toplantılarında vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Karaduman, sıkıntıların çözümü konusunda da yoğun mesai harcıyor. Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte sürekli sahada yer alan Başkan Karaduman, gün boyu bir çok ziyaret gerçekleştirirken son olarak Atakum İlçesi Sarıışık Mahallesi'nde düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya geldi.  

SORUNLARI DİNLEDİ, NOT ALDI

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri'nin de katıldığı mahalle toplantısına vatandaşların ilgisi çok büyüktü. Sarıışık Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bahçesinde gerçekleşen programda, mahalle sakinleri Başkan Karaduman  ve Taşçı'ya karşılaştıkları sorunları iletti.   Vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Karaduman, uzun süre kaldığı programda kendisine iletilen sorunları ve talepleri dinleyip  not aldı.

HER VATANDAŞIMIZ ÇOK KIYMETLİ

Vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet eden Başkan Hakan Karaduman, "Milletimizin derdi bizim de derdimizdir. Sürekli iç içe olduğumuz milletimizin dertlerini dinleyip çözüm üretmek her zaman önceliğimiz olmuştur.  Samsun'un her bölgesinde yaşayan vatandaşlarımız bizim için çok kıymetli. Sadece merkez ilçelerimizde değil, şehrimizin en ücra köşesindeki vatandaşlarımızın da sorunlarına çözüm üretmek ve rahat etmelerini sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz.  Gönüllere giriyoruz ve vatandaşlarımızın dertleriyle yakından ilgileniyoruz. Gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın bizlere göstermiş olduğu sevgi bunun kanıtı" dedi.
 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Afrin'e Samsun'dan Türk Bayrağı
Afrin'e Samsun'dan Türk Bayrağı
Başkan Tok, 2023 hedefine koşuyor
Başkan Tok, 2023 hedefine koşuyor