Köktaş, loca iddialarına sert cevap verdi

Köktaş, loca iddialarına sert cevap verdi

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Trabzonspordan loca aldığım tamamen yalan ve iftiradır. Bu yalanı ispat etmekle mükelleftir. İspat edemeyen müftehridir." dedi.

30 Nisan 2018 - 16:02 - Güncelleme: 30 Nisan 2018 - 16:11

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Trabzonspor'dan loca aldığıyla ilgili iddialara cevap vredi.

Milletvekili Fuat Köktaş, kendisi hakkında haber yapılan sosyal medya hesabının yorum bölümüne olayla ilgili kendi görüşünü yazdı ve hukuki süreçin başlatıldığı mesanını verdi.

Paylaşımların yalan, yanlış, karalamaya yönelik olduğunu belirten Köktaş, şu ifadeleri kullandı;

"Beyler facebookta beni de etiketlendiğim benimde hiç yüzyüze gelmemiş görsem tanımam, eminimdir benimle hiç karşılaşmamış, konuşmamış, kimin adamı, ne olduğu belli olmayan, daha öncede Samsunspor yöneticileri aleyhinde yalan yanlış seviyesiz beyanlarda bulunan Ahmet Çabuk ve benzeri şahısların; mesnetsiz, iftira, karalama en önemlisi Samsunspor'a 5 kuruş katkısı olmayan kişilere tarafımdan gerekli cevap verildiği halde bağlı olduğu yayın kuruluşu tarafından yayınlama cesaretini bile gösterememiştirler. Dayanıksız ve mesnetsiz iddiaları adalet önünde hesabını önünde vereceklerdir. Trabzonspordan loca aldığım tamamen yalan ve iftiradır. Bu yalanı ispat etmekle mükelleftir. İspat edemeyen müftehridir. Samsunspora yaptığım bağış, loca ve reklam paraları kulüp hesaplarında kayıtlıdır. Samsunspora verdiğim paralara temlik koyan ben değilim, temlik koyanlar kulüp kayıtlarında mevcut olup kamuoyu tarafındada bilinmektedir. Dövizle para veren, faiz işleten ben değilim. Türk lirası olarak verdiğini döviz kuruna endeksleyen, temlik koyan, Samsunsporu süper ligde 5. sırada oynatacağım diyerek 25 milyon borçla alıp, 70 milyon borç ile 1. lige düşüren ben değilim. Düştüğü yıldan itibaren süper lige çıkması için bütün imkanları seferber ettiğimiz halde ne hikmetse süper lige çıkamamış Amino Umar gibi futbolcunun 2 yıl daha sözleşmesi olduğu halde serbest bırakanlar bilinmektedir. Kulüp kongrelerinde siyasetçiler Samsunspordan elinizi çekin diye bağıranlar Samsunspor dışında başka takımların formasını giyenler maçlarına gidenler bugün benimle Samsunsporu konuşacak seviyede değillerdir. Benim Samsunspora yaptığım desteği kamuoyu fazlasıyla bilmektedir. Bilmeyenler de bu vesileyle öğrenmiş olur. Bunları her platformda konuşmaya hazırım kimse klavye kahramanlığı yapmasın."

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'