Milletvekili adayı Ergin, meslektaşlarıyla buluştu

Milletvekili adayı Ergin, meslektaşlarıyla buluştu

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı olan Gazeteci-İşkadını Muradiye Ergin bugün basın  mensuplarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

30 Nisan 2018 - 16:33 - Güncelleme: 30 Nisan 2018 - 16:40

24 Haziran’da gerçekleşecek olan erken seçimlerde AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı olan Gazeteci-İşkadını Muradiye Ergin basın  mensuplarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Ak Parti'den Samsun Milletvekili aday adayı olan Gazeteci-İş Kadını Muradiye Ergin, bir otelde basın mensuplarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.  Çok sayıda yerel ve yaygın basın temsilcisinin katıldığı toplantıda konuşan Muradiye Ergin. “ Gazeteci meslektaşlarımla bir araya gelmenin mutluluğu içindeyim.  Çıktığım bu zorlu siyaset yolculuğunda  hiç kuşkusuz en büyük destekçim sizler olacaksınız. Sizlerin, bugüne kadar meslek hayatında edindiğiniz tecrübeleriniz bu yolda  bana ışık tutacak.  Fikirleriniz bizim için çok önemli” dedi.

Basının sorunlarını bildiğini belirten Ergin. ‘Siz meslektaşlarımla daha sık bir araya gelerek başta mesleğimizdeki sorunlar olmak üzere halkımıza hizmet noktasında neler yapabileceğimizi değerlendireceğim gazeteci ve iş  kadını  olarak  sizlere  benimle ilgili nasıl  bir  yol haritası  çizelim  deme  hadsizliğinde bulunmam, tam tersi  sizlerin  izlemem  gereken  yol ile  ilgisi  fikirlerinizi  bilgi  havuzuma koymak  isterim. Siyasette de uzun  süre  görev  yapmış  bir  kardeşiniz  ablanız  olarak  siyaset  ve medya  ilişkisini biliyorum,  sadece  şu  süreçte  iletişim  için  atladığım  kaçırdığım  kişi  ve kuruluşlar  olursa gönül  koymayın” diye konuştu

Muradiye Ergin’in konuşmasının ardından duygu ve düşüncelerini dile getiren gazeteci  meslektaşları ise, uzun bir aradan sonra bir gazetecinin milletvekili aday adayı olmasından mutluluk duyduklarını belirtip tam destek vereceklerini söylediler.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'