• Reklam
MMO’dan üyelerine eğitim desteği 

MMO’dan üyelerine eğitim desteği 

MMO Samsun Şubesi ile özel zorlu ortaokulu protokol imzaladı.

17 Haziran 2017 - 03:03

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi Özel Zorlu Ortaokulu ile oda üyeleri ve birinci derece yakınlarına yönelik protokol imzaladılar.

Protokol, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın ve Özel Zorlu Ortaokulu Müdürü Cansade Balıkcı tarafından Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzalandı.

İmzalanan protokol gereği Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyeleri ve birinci. derecede yakınlarının katılım sağlayacakları Eğitim Öğretim hizmetleri üzerinden yüzde 25 indirimden faydalanacaklardır.

Protokolle ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın,“MMO Samsun Şube olarak üyelerine yönelik sürdürdükleri çalışmalarda üyeleri ve birinci derecede yakınları yönelik olarak eğitim alanında da protokoller yaptık. Oda olarak kurumlarla işbirliğmiiz devam edecek.” dedi.

Özel Zorlu Ortaokulu Müdürü Cansade Balıkcı, ise MMO Samsun Şubesi ile yapılan protokolden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bandırma Vapurun’da Atatürk fotoğraflarının atılmasına soruşturma 
Bandırma Vapurun’da Atatürk fotoğraflarının atılmasına...
Erdem yurt dışına çıkamadı
Erdem yurt dışına çıkamadı