Örnek hizmete odaklanıldı

Örnek hizmete odaklanıldı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her anlamda Türkiye'ye örnek olacak çalışmalar gerçekleştireceklerini ifade ederek, "Samimiyet ve iyi niyet insanları memnun eder" dedi

27 Haziran 2019 - 15:52
Sponsorlu Bağlantılar---

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Başkan Mustafa Demir, 'İade-i Ziyaret' programları kapsamında AK Parti Terme İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. İlçe Başkanı İbrahim Ar ve partililerle bir araya gelen Başkan Mustafa Demir, Terme'nin ve Samsun'un 5 yıl içerisinde çok önemli atılımlara sahne olacağını söyledi. 

SAMİMİYET VE İYİ NİYET YETER'

Başkan Demir, "Büyükşehir ve ilçe ayrımını kaldırıp hep birlikte çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Sizlerin her birinizin katkısını da alarak, tüm imkanlarımızı da kullanarak çok çalışacağız. Yapacağımız her icraat, her eylem Türkiye'ye örnek olsun istiyoruz. Samimi ve iyi niyetli olmak yetiyor. Böylelikle hizmet ettiğimiz insanların memnuniyeti oluşuyor" dedi.

'BAŞKAN DEMİR ÇAĞ ATLACAK'

Ziyarette konuşan AK Parti Terme İlçe Başkanı İbrahim Ar, Başkan Mustafa Demir'e ziyareti için teşekkür ederek, "Bakanlık tecrübesi de bulunan sayın Başkanımızın Büyükşehir'e, Samsun'a çok büyük kaktıları olacak. Başkanımızın yapacağı hizmetler ve yatırımlar Büyükşehir Belediyesi'nde yeni bir çağ başlatacak. Bizler de Terme ve Termeliler olarak bu durumdan istifade edeceğiz" dedi. 

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu da, Mustafa Demir'in, partinin Samsun'da 'Kurucu il başkanı' olduğunu hatırlatarak, "Sayın Başkanımız önümüzdeki süreçte her yönüyle şehrimizin gelişimine katkı sağlayacaktır. Gönül Belediyeciliği'nin en güzel örneklerini ilçelerimizde ve Büyükşehir'de göreceğiz" diye konuştu.

TERME BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET 

Başkan Mustafa Demir, ilçe teşkilatı sonrası belediyeye geçerek Başkan Ali Kılıç'ı makamında ziyaret etti. Başkan Kılıç'a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Demir, "31 Mart Yerel Seçimleri'nde gösterdiğiniz çaba ve ortaya konulan başarı takdiri hak ediyor. Bundan sonraki çalışmalarınızda sizlere başarı diliyorum" dedi.

VATANDAŞLARDAN YAKIN İLGİ

Parti teşkilatı ve belediye ziyaretleri sırasında Termeliler'le de buluşan Başkan Mustafa Demir, kendisine gösterilen yakın ilgiye teşekkür etti. Başkan Demir, "Terme'nin sorunlarını çözerek, ilçemizi yeni yatırım ve hizmetlerle buluşturarak Termeliler'in bize gösterdiği sevgiye, inanca layık olmaya çalışacağız" diye konuştu. 

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...