Özcan Deniz bir yıldır evli olduğu eşinden boşandı

Özcan Deniz bir yıldır evli olduğu eşinden boşandı

2018 yılında evlenen Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evlilikleri bitti. Ünlü çift mahkemeye başvurarak anlaşmalı olarak boşandı.

26 Haziran 2019 - 18:02
Sponsorlu Bağlantılar---

Ünlü oyuncu ve ses sanatçısı Özcan Deniz, eşi Feyza Aktaş'tan boşandı.

Son dönemde oynadığı dizilerle yükseliş trendini artıran Özcan Deniz, iş hayatında sağladığı başarıyı aile hayatında sağlayamadı. Uzun zamandır Özcan Deniz'in eşiyle yaşadığı sorunlar gündeme gelirken, evliliğinin sarsıldığı, boşanma aşamasında oldukları dedikoduları yayılmıştı.

Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, 2016’dan beri aşk yaşadığı eşi Feyza Aktan ile geçtiğimiz 2018 yılının mart ayında evlilik akitleri için nikah masasına oturmuştu. Çiftin bu evliliklerinden Kuzey adında çocukları oldu. Evliliklerinin çocuk doğumunun ardından sorunlar başladığı öne sürülerken, boşanacaklar tartışmaları magazin sayfalarında yer almıştı.

Beklenen gelişme yaşandı. Özcan Deniz ile Feyza Aktan aldıkları boşanma kararının ardından avukatları aracılığıyla anlaşmalı boşanma kararlarını aile mahkemesi iletti. Bugün Çağlayan Çağlayan Adliyesi'ne giden çift, mahkemede anlaşmalı olarak boşandıklarını ifade etmelerinin ardından hakim tarafından evlilik akitlerine son verildi.

Çocuk için ortak velayet alındığı belirtilirken, nafaka konusunda ise net bir bilgi ulaşmadı. Adliye çıkışında ise gazeteciler ile güvenlik güçleri arasında itişmeler yaşandı.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi