• Reklam
  • Reklam
Samsun internet ailesi büyüyor

Samsun internet ailesi büyüyor

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu, ''Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmek'' dedi.

04 Mart 2018 - 15:44

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti üyeleri hizmete giren cemiyet binasında kahvaltı programnda buluştu. Cemiyet Başkanı Sedat Öksüzoğlu, ''Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmek'' dedi.

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti'nin tadilatı tamamlanan cemiyet binası hizmet vermeye başladı. Cemiyet binasında üyelerle bir araya gelen yönetim kurulu, yapılan çalışmalar ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Sedat Öksüzoğlu, ''Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmektir'' dedi.

İNTERCET CEMİYETİNİN İLK KAHVALTISI

Üyelere yönelik düzenlenen kahvaltı programı sonrasında yapılan çalışmalarla ilgili üyelere bilgi veren Başkan Öksüzoğlu, ''Bundan 3 ay önce kurulan cemiyetimizle ilgili kuruluş aşamasında 'Bu işi başaramaz' diyenler oldu. Kurucu yönetim kurulu olarak cemiyet binamızın tadilatını tamamladık ve hizmete hazır hale getirdik. Bugün ilk kez cemiyet binamızda üyelerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz'' dedi.

HEPİMİZ BÜYÜK BİR AİLE OLDUK 

Cemiyetin örgütlü yapısının her geçen gün güçlendiğini ifade eden Öksüzoğlu, ''Öncelikle bugün kalabalık bir aile olduğumuzu görmek beni ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızı son derece memnun etmiştir. Ciddi emek sarfedilerek kurulan bu eserde her bir arkadaşımızın önemli katkısı vardır. Hepsi birer nefer gibi çalışarak medyanın Samsun'da saygınlığının artması için çaba içinde oldular. Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmek'' dedi.

YENİ PROJELER GELİYOR

Bundan sonra gazetecilik mesleği adına çalışmalar yapacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Öksüzoğlu, ''Ciddi projeler hazırlıyoruz. Yakında bunları kamuoyuyla paylaşacağız. Öncelikle genel kurulumuzu bir an önce yaparak sizlerden yetki almak istiyoruz. Kimse bizlerden tabela cemiyeti olmamızı beklemesin. Üreten, şehrinde söz sahibi olan ve kendisine yakışır bir sivil toplum örgütü olarak katkı veren bir anlayışla yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunu başaracak güce sahibiz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu