Samsunspor için çalıştay

Samsunspor için çalıştay

Samsunspor'un bulunduğu dar boğazdan kurtarılması ve yeniden eski günlerine dönmesi için 1. Samsun ve Futbol Çalıştayı yapıldı.

27 Mayıs 2018 - 10:04

Atakum Belediyesi'nin öncülüğünde ünlü spor adamları, akademisyenler, gazeteciler ve STK yöneticilerinin katılımıyla düzenlenen 1. Samsun ve Futbol Çalıştayı gerçekleştirildi.

Atakum Belediyesi Yalı Kafe’de düzenlenen çalıştayın moderatörlüğünü TRT’nin ünlü spor spikeri Erdoğan Arıkan üstlendi.

Açılış konuşması yapan Samsun Valisi Osman Kaymak, "Samsunspor küme düştüğünde, Samsun da düştü. Bunu kabul etmek gerekir. Böylesine güçlü bir kulübün, borcunu söylediğimizde kimse yanaşmıyor. Biz de farklı kampanyalarla kulübümüze imkanlar sağladık. Ancak buna rağmen takımı ligde tutamadık. Demek ki para her şeyi çözemiyormuş." dedi.

SAMSUNSPOR ORTAK HEYECANIMIZ

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Samsunspor, bu şehrin ortak sevdası. Evet, kötü günler yaşadık, yaşıyoruz. Ama oturup bu duruma üzülmek yerine, sorunların çözümü noktasında bir şeyler yapmak gerekiyor. Samsunspor’a gönülden sevdalı hemşerilerimiz bize bu noktada destek oluyor. Ancak çalıştay sürecinde bize olumlu ve olumsuz çok tepki geldi. Bir şeyin altını çizmek istiyorum ki biz bu yola bir beklenti ile çıkmadık. Bizim tek beklentimiz, Samsunsporumuzun eski ve güçlü günlerine dönmesidir. Bu çalıştaydaki amacımız da yönetime talip olacak hemşerilerimize bir yol haritası kazandırmak. Artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Yönetim anlayışı da eskisi gibi değil. Kulüpler, ancak bilimsel ve profesyonel bakış açısı ile başarıyı yakalayabilir." diye konuştu.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Biyokütle enerji santraline meclisten onay
Biyokütle enerji santraline meclisten onay
Barış Pınarı Harekatı'nda Suriye'de Astsubay Ahmet Topçu şehit düştü
Barış Pınarı Harekatı'nda Suriye'de Astsubay Ahmet Topçu şehit...