• Reklam
  • Reklam
Taşçı’dan bayram ziyareti

Taşçı'dan bayram ziyareti

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşların bayramını kutladı.

23 Ağustos 2018 - 14:38

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Bayramı Atakumlu hemşerilerimle birlikte geçirmekten büyük mutluluk duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde Atakumlu vatandaşlarla ve esnafla bayramlaşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ailem gibi gördüğüm Atakumlu vatandaşlarımla bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum. Kurban Bayramını, hemşerilerimizle vakit geçirebilmek için önemli bir fırsat olarak görüyor ve bayram boyunca gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle büyüklerimizin ellerini öpüyor, halkımızla kucaklaşıyoruz. Bu anlamda bayramı en güzel şekliyle yaşayabilmek adına milletçe kucaklaşıp, paylaştıkça daha da güzelleşen bir kurban bayramı geçiriyoruz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyor, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah” diye konuştu.

Atakumlu vatandaşların kendisine gösterdiği ilgi ve güler yüzünden güç aldığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Gerek esnafımız, gerekse Atakum sakini vatandaşlarımızın gösterdiği yakın ilgi ve alaka için kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Atakum Belediyesi olarak gücümüzü Atakumlu vatandaşlarımızdan alıyor, bu güç ve enerji ile mesai kavramı gözetmeksizin gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımızın talep ve önerilerini birinci ağızdan dinliyorum. Karadeniz’in parlayan yıldızı olan, sürekli gelişen ve değişen Atakum’un, Türkiye’nin sayılı marka kentleri arasındaki yerini sağlamlaştırmak ve daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hayalimizdeki Atakum için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...