Yavrularımızın geleceği için Devam

Yavrularımızın geleceği için Devam

Yılmaz, yavrularımız için Cumhurbaşkanımız ve AK Parti ile yola devam AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, ‘Yavrularımızın geleceği için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ile yola devam” dedi.

09 Haziran 2018 - 19:06 - Güncelleme: 09 Haziran 2018 - 19:11

Seçim çalışmalarını Çarşamba ilçesinde sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Sungurlu Mahallesi'nde vatandaşlar ve esnafla buluşan Yılmaz, kapı kapı dolaştı.  İlçe sakinleri ile sohbet edip tek tek tokalaşan Yılmaz, talep ve önerileri dinledi. Ziyaretler sırasında kendisini gülle karşılayan bir vatandaşı gören Yılmaz, kendisine teşekkür etti. Çocuklarla yakından ilgilenen milletvekili adayı Yılmaz’ın ailelerle sohbeti ise renkli anlar oluşturdu.

‘Yavrularımızın geleceği için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti ile yola devam” diyen Yılmaz, “16 yılda çocuklarımıza çok iyi bir gelecek hazırlamak için çalıştık, çaba harcadık. 81 ilimizde üniversiteler kurduk, derslik, okul sayılarını artırdık. Kitaplarını öğrencilerimiz okula gittiklerinde masalarında buldu. Eğitim yatırımı bütçeden en çok pay alır hale geldi. Çocuklarımız yeter ki okusun, vatanına milletine, ailesine hayırlı birer evlat olmaları için kapıları sonuna kadar araladık. İşte tüm bu yatırımların ve hizmetlerin sürmesi için devam diyoruz” dedi.

EKONOMİ DAHA DA GÜÇLENECEK

Türkiye’nin özellikle seçim öncesinde ekonomik olarak kıskaca alınmaya çalışıldığını hatırlatan Yılmaz, “Başta esnaf kardeşlerimizin ekonomi ile ilgili hiçbir endişesi olmasın.  Kaoslar oluşturarak hedefleri Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilememesi, hedefleri AK Parti’nin iktidar olamaması. Bu büyük oyunu herkes çocuk iyi görmeli. Ülkemizde ekonomik olarak hiçbir sıkıntı yokken, büyük iyileşmeler sağlanmışken, tüm veriler pozitif yönü gösterirken dolar oyunu, kredi notu oyunu devreye girdi. İnşallah tüm oyunları 24 Haziran’da hep birlikte bozacağız.” diye konuştu.

 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'