’Yerel yönetimler AK Parti ile güçleniyor’

'Yerel yönetimler AK Parti ile güçleniyor'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Şehirlerimizin daha çok kalkınması ve gelişmesi için yerel yönetimler vazgeçilmez öncü bir lokomotiftir." dedi.

07 Kasım 2019 - 14:29
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Toplantısı gerçekleşti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki başkanlığında gerçekleşen toplantıya başkan yardımcıları katıldı. Bölge başkanlarının sorumluluk alanlarındaki gözlemleri, yerel yönetim çalışmaları ile Kardeş Şehir Projesi uygulama aşamalarının değerlendirildiği toplantıda, bir çok konu başlığında istişarelerde bulunuldu.

Toplantıya katılan Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yerel yönetimlerin hizmetlerinin aksamadan, doğru bir şekilde uygulanmasının şehirler için büyük önem taşındığı belirtti.

"Şehirlerimizin daha çok kalkınması ve gelişmesi için yerel yönetimler vazgeçilmez bir öncü lokomotiftir." diyen Yılmaz, "Yerel Yönetimler başkanlığımız bünyesinde sorumluluk alanlarımızda ciddi bir çalışma yürütüyoruz. Yapılan tüm çalışmaların değerlendirmesini her hafta bir araya gelerek değerlendiriyor, istişarelerde bulunuyoruz. Tüm bunlar halkımıza, milletimize en iyi hizmeti vermek içindir. Yerel yönetimler çok önemli. Kentlerimizin, ülkemizin kalkınmasında önemli bir aktördür. AK Parti iktidarı döneminde yerel yönetimlerimizin daha da güçlenmesi için ne gerekiyorsa yapıldı. Hizmetler artarak devam edecek." diye konuştu.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...