Yılmaz, 24 Haziran’da Türkiye demokrasisi taçlanacak

Yılmaz, 24 Haziran'da Türkiye demokrasisi taçlanacak

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Sistemiyle demokrasinin sağlam temellere bir adım daha yaklaştığını belirterek, “24 Haziran’da demokrasi tam anlamıyla taçlanacak.” dedi.

09 Haziran 2018 - 19:15 - Güncelleme: 09 Haziran 2018 - 19:19

Seçim çalışmalarını Bafra ilçesinde sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi, esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Sendika ve STK temsilcileri ile toplantı yapan milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye’nin bir an olsun vakit kaybetmemesi gerektiğini, tüm kazanımlarını koruyarak yoluna devam etmesinin büyük bir zaruret olduğunu söyledi.

Türkiye’nin kuruluşundan buyana sürekli demokrasi mücadelesi verdiğini anımsatan Yılmaz, ne zaman ülkede bir şeyler iyi gitmeye başlasa, demokrasi geliyorum dese ardından hemen şer ellerin ülkeyi karıştırdığına dikkat çekti.

DEMOKRASİ VE 24 HAZİRAN

Cumhurbaşkanlığı sisteminin hayata geçmesinin ardından demokrasiye geçişte çok büyük bir adım atıldığını ifade eden Yılmaz, “AK Parti demokrasi çıtasını ülkede yükseltti. Büyük bir mücadele verdi. Engeller çıkarıldı, halkın üzerine bombalar yağdırıldı, kapatma davaları açıldı, terör hortlatıldı, daha birçok hainlik kirli ellerle ülkenin üzerine çökertilmeye çalışıldı. Ama biz yılmayacağız, demokrasiden vazgeçmeyeceğiz. Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasinin sağlam temellerini attı. 24 Haziran demokrasinin final günü olacak. Türkiye demokrasi ile taçlanacak.” dedi.

Yılmaz, toplantının ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Vatandaşlar ve esnafla buluşan Yılmaz, kapı kapı dolaştı, halkla sohbet edip tek tek tokalaştı.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ depremi 30 atom bombasına eş değer
Elazığ depremi 30 atom bombasına eş değer
Elazığ'da büyük deprem, 4 ölü ve yaralılar var
Elazığ'da büyük deprem, 4 ölü ve yaralılar var