Yılmaz, 43 önceki anıları yaşadı

Yılmaz, 43 önceki anıları yaşadı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 43 yıl önce mühendis olarak başladığı, daha sonra bölge müdürü olduğu karayollarını ziyaret etti, eski günleri andı.

28 Mayıs 2018 - 16:17

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz’ın, 43 yıl önceki anıları yeniden canlandı.

24 Haziran seçimlerinin ilk resmi programına bugün başlayan AK Parti milletvekili adayları sabah saatlerinden itibaren yoğun bir programa start verdi.

Karayolları 7. Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Yusuf Ziya Yılmaz, hem seçim çalışması yaptı hem de eski günleri andı. 1975 yılında Samsun’da karayollarında mühendis olarak göreve başlayan Yılmaz, 1992-1998 yılları arasında da bölge müdürü olarak görev yaptı.

43 yıl önce mesleğe ilk adımı attığı devlet kurumunu ziyaret eden Yılmaz, atölyeleri gezdi, çalışanlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi.

Karayolları 7. Bölgede Müdürü Kenan Keskin’i makamında ziyareti sırasında görev yapmış bölge müdürlerinin fotoğrafının olduğu tabloyu gören Yılmaz, uzun süre bakarak eski günleri yad etti.

Yusuf Ziya Yılmaz, o anları "Ömrünün büyük bir kısmını geçirdiğim Karayolları ailesini ziyaret ederek güne başladık. Seçim çalışmalarının başlangıcının yapıldığı ilk günde bu ziyaretin anlamı benim için daha bir farklı oldu" sözleriyle paylaştı.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İki belediye başkanı buluştu
İki belediye başkanı buluştu
Sporculara ödül
Sporculara ödül