• Reklam
  • Reklam
Yılmaz, ’Cumhurbaşkanımızın verdiği değerin...

Yılmaz, 'Cumhurbaşkanımızın verdiği değerin karşılığını çalışarak vereceğiz'

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “Cumhurbaşkanımızın Samsun'a verdiği değeri karşılıksız bırakmayacağız. Gece gündüz çalışacağız.” dedi.

22 Mayıs 2018 - 15:15 - Güncelleme: 22 Mayıs 2018 - 16:20

AK Parti milletvekili adaylarının açıklanmasının ardından, 24 Haziran seçim startı sahada verdildi. Sağlık Bakanı Samsun Milletvekili adayı Ahmet Demircan, milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, Bekir Keleş, Elif Coşkun Bilgin, Caner Göktepe ve Muhammet Yasir Okudan birlikte ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi.

İl Başkanı Hakan Karaduman’ın eşlik ettiği adaylar ilk gün Terme, Salıpazarı, Çarşamba ve Ayvacık teşkilatları ziyaret edilerek, seçimler hakkında istişarelerde bulundu.

Ziyaretlerde açıklama yapan AK Parti Samsun 2. sıra milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkması için 24 Haziran seçimlerinin büyük önem taşıdığını söyledi.

“İstikrarın sürmesi, partimizin oy oranını arttırmak için yorulmadan çalışacağız.” diyen Yılmaz, “Bu seçimler gerçekten çok önemli. Cumhurbaşkanımızın Samsun'a verdiği değeri karşılıksız bırakmayacağız. 24 Haziran'a kadar tüm adaylarımızla saha da olacağız. Samsun her geçen gün gelişmekte olan bir şehir. Bu gelişim için bugüne kadar Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak verdiğim hizmetleri bundan sonra milletvekili olarak vermek için, gerekirse uykusuz kalarak bu süreci tamamlayacağız. 2018 genel seçimlerinin önemini bilen, bilinçli bir teşkilata sahip olmak ülkenin akıbeti için duyduğumuz kaygıları azaltıyor ve geleceğe güvenle bakmamızı sağlıyor.” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu