Acun Ilıcalı, Survivor ve kadrosu için konuştu 

Acun Ilıcalı, Survivor ve kadrosu için konuştu 

Türkiye’nin en çok izlenen programlarından biri olan Survivor Cumartesi başlıyor. Acun Ilıcalı, canlı yayında konuştu ‘Çok iddialıyız’. Survivor’a kim katılıyor, Survivor yayın saati, Survivor Ünlüler takımı, Survivor Gönüllüler takımı. 

05 Şubat 2018 - 12:22
Sponsorlu Bağlantılar---

10 Şubat’ta başlayacak olan Survivor 2018 All Star için Acun Ilıcalı konuştu, ‘Çok iddialıyız’ dedi.
TV 8’de yayınlanan Hakan Ural ve Seda Akgül’ün Sunduğu Gel Konuşalım programına katılan Acun Ilıcalı, Survivor ve çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Survivor 2018 Gönüllüler-All Star kadrolarında kimler olacak, Survivor 2018 All Star ne zaman başlayacak? sorularının cevabı canlı yayında yeniden verildi.
Acun Ilıcalı, 10 Şubat'ta başlayacak Survivor 2018 All Star'ın Ünlüler ve Gönüllüler takımını ‘Müthiş kadro’ olarak yorumladı.
Canlı Yayına katılan Acun Ilıcalı, Survivor’un bu dönem yine en çok izlenen programlar arasında başı çekeceğine inandıklarını söyledi.
Program boyunca yine Dominik’te olacakları, sürekli gidip geleceklerini belirten Acun Ilıcalı, “Çok iddialıyız. Takımlarımız oluştu. En iddialı yarışmacıları kadromuza dahil ettik. Kendilerine 8 ay önceden yarışmaya katılacakları bilgisini verdik. Onlarda hazırlıklarını bu süre zarfında yaptılar. Yeni yarışmalar ve zorlu parkurlarla seyircilerimizin karşısında olacağız. Survivor artık Türkiye’de çok benimsendi ve izlenme potansiyeline ulaştı. Ben çok heyecanlıyım, çok güzel olacağına inanıyorum” dedi.
Televizyon sektörünün çok zor olduğunu, gelir gider dengesinin çok iyi ayarlanması gerektiğini ifade eden Ilıcalı, “Ben televizyonculuğun içerisinden geliyorum. Türkiye’de televizyoncu olup ve tek televizyon sahibi olan kişiyim. Bu iş Türkiye’de çok zor. Dünyada iddialı televizyon sayısı ülkelerde 3-4’dür Türkiye’de bu 7. Bir çok televizyon var ama iddialı olan sayı azdır. Bunların arasında en iyisi yaparak ön plana çıkmak zorundasınız. TV 8’de her programı yapamazsınız. Bunun bir karşılığı olması lazım. Ben yaptım oldu, tutmadı kaldırırım mantığını gütmüyoruz. TV8,5’u daha aktif hale getireceğiz. Şubat ayından sonra bir çok yenilikte görülebilir. Orada her türlü programı yapabiliriz” diye konuştu. 

SURVİVOR 2018 ÜNLÜLER KADROSU

Hilmi Cem İntepe
Merve Aydın
Murat Ceylan
Nihat Doğan
Turabi Çamkıran
Sema Aydemir
Adem Kılıççı
Nagihan Karadere
Hakan Hatipoğlu
Ümit Karan
Damla Can
Sahra Işık

SURVİVOR 2018 GÖNÜLLÜLER KADROSU

Cumali Akgül
Birsen Bekgöz
Ramazan Kalyoncu
Gizem Kurtulan
Melih Özkaya
Yağmur Banda
Ecem Karaağaç
Nevin Yanıt Baltacı
Anıl Berk Baki
Funda Alkayış
Gamze Aksu
Marcus
 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da 3 asker şehit oldu acısı Samsun, Eskişehir ve Hatay'a düştü
Van'da 3 asker şehit oldu acısı Samsun, Eskişehir ve Hatay'a...
Tarımsal atıklar toplanıyor, çiftçiler kazanıyor
Tarımsal atıklar toplanıyor, çiftçiler kazanıyor