Anneler normal doğuma yönlendiriliyor

Anneler normal doğuma yönlendiriliyor

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından başlatılan ve annelerin normal doğuma özendirilmesi için başlatılan "Anne Bana Bir Şans Ver Projesi" olumlu sonuçlar verdi.

26 Ekim 2018 - 15:28
Sponsorlu Bağlantılar---

Günümüzde giderek artan sezeryanla doğumun azaltılması için Samsun'da başlatılan 'Anne Bana Bir Şans Ver Projesi' kapsımında doğru karar alarak normal doğum yapan annelere hediye takdim edildi.

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından kentte normal doğum sayısının artırılması, anne adayların ve ailelerin bu konuda bilgilendirilmesi amacıyla "Anne Bana Bir Şans Ver" projesi başlatıldı. Proje kapsamında ilk çocuklarına kavuşan ailelerin bebeklerine hediyeleri Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Selami Arslan, hastane yönetimi ve hemşireler eşliğinde verildi.

Normal doğumlarla bebeklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşayan aileler Başkan Tok’u en mutlu günlerinde yanlarında görmekten ötürü mutluluklarının katlandığını söylediler. Bebeklerine kavuşmanın mutluluğu içerisindeki aileler, yenidoğan çocuklarına bebek seti hediyesinden ötürü,  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Selami Arslan’a ve Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç’a teşekkürlerini ilettiler.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi