İstanbullu Gelin Defne Samyeli’yi kadrosuna kattı

İstanbullu Gelin Defne Samyeli'yi kadrosuna kattı

İstanbullu Gelin Dizisine Defne Samyeli Galip’in eski eşi olarak flaş bir giriş yaptı. Mini etek ise 36. Bölüm fragmanında olay oldu. Defne Samyeli kimdir ?

08 Şubat 2018 - 13:00
Sponsorlu Bağlantılar---

İstanbullu Gelin dizisi yeni süprizlerle yayınlanmaya devam ediyor.
Osman ve Burcu’nun evlilik kararı almasının ardından süpriz teklifle başlayan süreçte kadroya Defne Samyeli’de dahil oldu.
Esma ve Garip aşkının yıllar sonra yeniden alevlenmesinin ardından, çocukların tepki göstermesiyle ilişkiye ara verirken Osman ve Burcu’nun evlilik süreci olaylara yeni bir boyut kazandırdı.
Evlilik kararının verilmesinin ardından 36. Bölüm fragmanında sürpriz bir isim kendini gösterdi. Garip’in eski eşi Burcu’nun annesi olarak Defne Samyeli İstanbullu Gelin dizisine anne karakteriyle girdi.
Kızının evleneceğini haber alan Defne Samyeli, yurtdışından Bursa’ya gelen anne olarak dizide yer aldı. Garip eski eşini karşısında görünce çok şaşırırken, bu şaşkınlık Esma ve çocuklarında da yaşandı. Heyecanla beklenen dizinin 36. Bölümde Garip, kızı Burcu ve eski eşi tanışma için Osman’ın evine gitti. Esma’nın şaşkın bakışları arasında eve giriş yapıldı.

DEFNE SAMYELİ’DEN MİNİ ETEK ŞOV

Osman’ın ailesiyle tanışmak için eve giden Defne Samyeli, arabadan inip konağa girdiği esnada rüzgarla birlikte havalanan eteği hafızalara kazındı. Mini kıyafetiyle gösterişli, güzel kadın rolüyle öne çıkan Defne Samyeli, izleyicilerin dikkatini çekti.
Dizide değer gelişmelerde ise Faruk ve Esma arasındaki yüzleşme Reyhan’ı belki de hayatının en zor seçimini yapmak zorunda bıraktı. Gerçeklerle yüz yüze gelemeyen İpek, Kıymet’ten duydukları ile şaşkına döndü, neye uğradığını şaşırdı. Yaşanan ufak bir talihsizlik Süreyya’nın tahmin edemediği bir noktaya evrilir. Her şeyin yolunda olduğunu düşünen Adem’in aldığı karar onun kabusu olur.

DEFNE SAMYELİ KİMDİR 

1 Temmuz 1972’de İstanbul Kasımpaşa’da doğdu. Küçük yaşlarda koro ve çocuk programlarında yer aldı. Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi Bölümü’nü okurken ara verdi. Yıl 1991 yılında güzellik yarışmasında Türkiye 3. Güzeli oldu.
Avrupa Güzellik Yarışması’ndan da derece yaptı. Televizyonlarda sunuculuk yapmaya başladı. Bir çok ana haber ve program sundu. Televizyonların en çok bilinen yüzleri arasına girdi. Bir çok dizi de de rol aldı.


 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da 3 asker şehit oldu acısı Samsun, Eskişehir ve Hatay'a düştü
Van'da 3 asker şehit oldu acısı Samsun, Eskişehir ve Hatay'a...
Tarımsal atıklar toplanıyor, çiftçiler kazanıyor
Tarımsal atıklar toplanıyor, çiftçiler kazanıyor