Demet Akalın ve eşi Okan Kurt haciz işlemenin ardından...

Demet Akalın ve eşi Okan Kurt haciz işlemenin ardından boşanıyor

Demet Akalın 6 yıldır evli olduğu eşi Okan Kurt'tan boşanıyor. Ünlü sanatçı eşinin borçlarının ardından evine haciz işlemi gelmişti.

11 Eylül 2018 - 10:33
Sponsorlu Bağlantılar---

Ünlü pop sanatçısı Demet Akalın, bir süredir eşiyle yaşadığı sorunun ardından birde evine haciz gelmesiyle 6 yıldır evli olduğu kocasından boşanma kararı aldı.

Magazin gündeminde flaş etkisi yapan gelişmede Demet Akalın'ın boşanma kararı aldığı öğrenildi.  Haciz olayları nedeniyle zor günler yaşayan Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin ayrılık kararı  mahkemeye taşınıyor.

Demet Akalın ile Okan Kurt, 23 Nisan 2012'de yaşadıkları aşkı nikah masasına taşımış, 6 yıllık birliktelikte Hira isminde kızları olmuştu.

Ticaretle uğraşan Okan Kurt'un işlerinin bozulmaya başlamasının ardından aile şirketleri olan Martaş Lojistik zor duruma düştü. Şirketi kurtarma hamleleri başarı getirmezken iddiaya göre piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlanıldı.

HACİZ İŞLEMİ BAŞLADI

Daha öncede Okan Kurt'un borçları nedeniyle Demet Akalın'ın evine haciz geldiği yönünde haberler ortaya çıkarken çift bu süreci bancılı bir şekilde atlatmıştı.  Çift boşanmanın eşiğinden dönerken Akalın, 'Evliliğimizde kriz yaşadık ama çok şükür atlattık' diyerek sorunların çözüldüğü sinyanilini vermişti.

Aradan geçen zamanın ardından Kurt'ın borçların ödenmemesi alacaklılarının icraya başvurması üzerine çiftin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi gerçekleşti.

Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya icra memurları tarafından haczedildi. Bir çok değerli eşya kamyona yüklenerek depolara konuldu. Bu gelişme üzerine çift arasında tartışmalar yaşandı.

Demet Akalın ve Okan Kurt'un bugün aldıkları karar doğrultusunda bugün Beykoz Adliyesi'ne başvuracakları öne sürüldü.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi