Esra Erol’da kızını istemeyen anne büyük tepki aldı

Esra Erol'da kızını istemeyen anne büyük tepki aldı

Esra Erol'da 3 kilometre mesafede oturan ve kendisini evladı olarak kabul etmeyen annesine seslenen Hande Metin ile annesi Hasibe Topçu canlı yayında yüzleşti. İstanbul Çatalca Belgrad Köyü'nde 5 yaşında iken terk edilen kız, 16 yıl sonra annesinin kendisini yine ret eden yaklaşımı büyük tepki topladı.

26 Eylül 2018 - 23:37 - Güncelleme: 26 Eylül 2018 - 23:41
Sponsorlu Bağlantılar---

Esra Erol'da annesi tarafından 5 yaşında iken terk edilen Hande Metin'in dramı herkesin yüreğini dağlarken, annesinin canlı yayındaki öz kızını yok sayan tavırları büyük tepki topladı.
İstanbul Çatalca Belgrad Köyü'nde oturan Hasan Metin ile Hasibe Topçu 16 yıl önce boşandı. Bu evlilikten olan 21 yaşındaki Hande Metin, 5 yaşındayken velayeti de anneye verildi. Anne Hasibe,  kızını babannesine bıraktı. Bu yaşına kadar babannesi tarafından büyütülen Hande, aynı köyde oturan öz annesiyle hiç görüşmedi. Her evine gittiğinde yüzüne kapı kapanırken, 15 yıl önce Hasibe Topçu, İrfan Topçu ile evlendi iki çocukları oldu.
21 yaşına ulaşan ve annesiyle ve kardeşleriyle görüşmek isteyen Hande Metin, Esra Erol'un programına katılarak buluşma talebini iletti. 
Canlı yayına da tüm ailenin görüşlerine yer verildi. Baba Hasan Metin 16 yıllık ayrılığın tek nedeninin annesi olduğunu, anne ve kızının buluşamamasından Hasibe Topçu'ye sorumlu tuttu.
Yeni eş İrfan Topçu, ise Hande Metin'in hiç evlerine gelmediğini, gelse kapılarını açacağını belirtti.

3 KİLOMETRE MESAFEDEKİ ANNESİNDEN BEKLENTİSİNİ ANLATTI

Canlı yayına büyük umutlarla katılan Hande Metin, tek temennisinin artık annesi ve kardeşleriyle görüşmek olduğunu söyledi.
Hiç bir zaman annesinin kendisini kabul etmediğini kapıyı dahi açmadığını belirterek, "Hiç olmasa oturup bir çay içmek, sohbet etmek, kardeşlerimle zaman geçirmek istiyorum. Yıllardır hiç yüzüme dahi bakmadı. Yalnız başıma büyüdüm. Umutluyum, benimle artık görüşeceğini düşünüyorum:" dedi.

ANNEDEN ŞOK SÖZLER

Canlı yayına bağlanan Hasibe Topçu, konuşmanın başında kızını istemediğini, görüşmek gibi bir düşüncesi olmadığını  herkese duyurdu. Neden soğuksunuz sözlerine, 'Ne bekliyordunuz' cevabını veren Habise Topçu, "Ben ve çocuklarımız istemiyoruz. Ona karşı hiç bir şey hissetmiyorum." sözleri şok etkisi yaptı.
Bu sözleri üzerine stüdyodakiler ve Esra Erol tepki göstererek çeşitli sorular sordu. Özlem, buluşma,. annelik gibi yaklaşımlara da soğuk bakan kadın, herkesim büyük tepkisini aldı.
Program annenin bu olumsuz yaklaşımlarının ardından sona erdi.

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi