Gülşen, sunucunun çorabını çek sözüne fena sinirlendi 

Gülşen, sunucunun çorabını çek sözüne fena sinirlendi 

Ordu’da konser veren pop şarkıcısı Gülşen, konser sırasında belediye başkanının kendisine çiçek takdimi yapılacağı esnada sunucun ‘Çorabını yukarıya çek’ sözü sanatçıyı çileden çıkarttı.

26 Temmuz 2018 - 14:09

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Süleyman Felek Caddesi'ni yayalaştırma projesi kapsamında konser veren Gülşen, giydiği kıyafetle ilgili sahnede yapılan uyarıya çok sinirlendi.
42 yaşındaki şarkıcı Gülşen, dün akşam saatlerinde memleketi olan Ordu’da sevenleriyle buluştu. Sahne almadan önce hazırlık yapan ve o anları da paylaşan Gülçen, giydiği çorap çizmenin hazırlanmasının ardından sahneye çıktı.
Şarkılarını söyleyen sanatçı, kendisine Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın çiçek takdimi yapacağı sırada dans ederken hareket nedeniyle dizlerine inen çorap ayakkabıyı gören sunucu, “Çorabını yukarıya çek” uyarısını yaptı.
Sunucunun kullandığı söz karşısında şaşkına dönen sanatçı, “Pardon siz ne dediniz bir daha sesli bir şekilde tekrarlar mısınız, şaka yaptıysanız şaka kaldıracak kadar samimiyetimiz yok” ilk tepkiyi gösterdi.

GÜLŞEN SAHNEDE ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Yaşanan bu olayın ardından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Gülşen'e çiçek vermek için sahneye çıktı. Sinirini alamayan Gülşen, sahneye çıkan başkana “Sizin altınızda hizmet veren bir kişi, kimseye yakışmayan sözlerle ‘Çorabını çeker misin’ diyemez bana. Bir sanatçının ne yapacağına saçma sapan bir sunucu karar veremez” dedi.
 Gülşen’in gerginliği konser boyunca de hissedildi.
 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OKE sosyal medyadaki afişlere tepki gösterdi
OKE sosyal medyadaki afişlere tepki gösterdi
Yerli ve yenilenebilir enerjide rekor
Yerli ve yenilenebilir enerjide rekor