Kayıp Kız Cemre’nin izi Müge Anlı’da bulundu

Kayıp Kız Cemre'nin izi Müge Anlı'da bulundu

Müge Anlı 17 Ağustos'ta kaybolan 48 gündür ortada olmayan Cemre Korkmaz'ı bulmaya çalışıyor. Fatih Gümüş ve ailesi kızın kaybolmasından bilgisi olmadığı iddia ederken Ordu'nun Akkuş ilçesi Alan köyünde Cemre'nin Fatih'le görüldüğü ve ailesinin ise kızın velayetini almak için vasi davası  açtığı iddia edildi.

05 Ekim 2018 - 11:47 - Güncelleme: 05 Ekim 2018 - 16:11
Sponsorlu Bağlantılar---

Müge Anlı'nın tatlı sert programında 16 yaşındaki Cemre Korkmaz kaybolmasıyla ilgili flaş gelişme yaşandı.

Erkek arkadaşının yanına gittiği öne sürülen Cemre Korkmaz, 5 Ağustos'ta Adana'da evden kaçmış ardından yetiştirme yurduna yetiştirilmişti. Yurttan tekrar çıkan ve ardından yine kaçan Cemre, 48 gündür ortalarda görülmüyordu.

Ailenin Müge Anlı'ya başvurmasının ardından olayın ardındaki sır perdesi aralanmaya başlandı. Kızın arkadaşı Fatih Gümüş ve annesi kızın kaybolmasıyla ilgili hiç bir bilgisinin almadığını, kızın oğluyla daha görüşmek istemediğini belirttiğini, ondan sonra kaçtığını olayla hiç bir ilgilerinin olmadığını anlattı.

KÖYDE FATİH'LE GÖRÜLDÜ

Canlı yayında konu yeniden işlenirken Ordu'nun Akkuş İlçesi Alanlı Köyü'nden bağlanan vatandaşlar Cemre ve Fatih'in  birlikte çekilmiş fotoğraflarını göndermesiyle işin seyri değişti. Kızın kaçmasından 10 gün sonra Kurban Bayramı'nda köye geldikleri, sözlendiklerini görgü tanıklarına söyledikleri ortaya çıktı.

Çekilen fotoğraf ve videoların ortaya çıkmasının ardından Cemre'nin kaybolmasıyla ilgili Fatih ve ailesinin yanlış bilgi verdiği ve olayla ilgili ilgilerinin olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı, bu videoların ardından Fatih'in ailesine çağrıda bulunarak kızı hemen güvenlik güçlerine teslim etmelerini istedi. Konuyla ilgili ise emniyet görevlilerine ihbarda bulundu.

FATİH'İN AİLESİ CEMRE'NİN VELAYETİ İÇİN DAVA AÇMIŞ

Cemre'nin babası canlı yayına bağlanarak flaş bir bilgiyi paylaştı. Kızın yurda yerleştirilmesinin ardından Cemre'nin velayetini almak için Gümüş ailesinin vasi davası açtığını açıkladı.

Cemren'nin annesi ise Fatih'in annesine çağrıda bulunarak kızının teslim edilmesini istedi.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi