Kerimcan Durmaz’a saldıran 4 kişi polise teslim oldu 

Kerimcan Durmaz'a saldıran 4 kişi polise teslim oldu 

Kerimcan Durmaz darp olayında yeni gelişmeler yaşandı. Samsun'da bir eğlence mekanında sosyal medya fenomenine saldıran grup içerisindeki 4 kişi polise girerek teslim oldu. Kerimcan Durmaz, yaralanmadığını, saldırıya uğramadığı açıklamasına rağmen olayda farklı gelişmeler yaşandı.

02 Aralık 2016 - 14:57

Kerimcan Durmaz, olayında flaş gelişme yaşandı.  Samsunda bir alışveriş merkezindeki kafede sahne alan Kerimcan Durmaz'ın saldırıya uğramasıyla ilgili yeni gelişmeler yaşandı.
Saldırının detayları ise belli olmaya başladı. Kerimcan Durmaz, iki grup arasında çıkan kavga arasında kaldığını, kendisini görevliler uzaklaştırırken bileğini burktuğunu, kendisinin üzücü hadiseyle bir ilgisinin olmadığını açıklamıştı.
Kerimcan Durmaz'ın dövüldüğünü, olayların devamında ateşli silahta kullanıldığı iddialarını yalanlanmasına rağmen, mekanda bulunan bir çok görgü tanığı sosyal medya üzerinden olayı farklı anlatmış, dayak olayını doğrulamıştı.

SALDIRI SONRASINDA İSTANBUL'A GİTTİ

Yaşanan üzücü hadise sonrasında bileğini burktuğunu açıklayan Kerimcan, sabah saat 06:00 uçağıyla İstanbul'a gitmiş, özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı. Bir çok magazin programında ve haberlerde Kerimcan'ın dayak yediği konusu işlenirken, olayın yalanlanması devamında saldırının doğru olduğu yönündeki açıklamalar akılları karıştırdı.

SAMSUN'DA 4 KİŞİ POLİSE TESLİM OLDU

Kerimcan Durmaz'ın kendisinin saldırıya uğramadığı açıklaması üzerine bir çok yerde 'Vur bana dedi böyle oldu, biz oradaydık' mesajları paylaşılması dikkat çekti. Sosyal medya fenomeninin yalanlama açıklamaları sürerken, olay günü saldırıyı gerçekleştirdiği öne sürülen grup arasındaki 4 kişinin Irmak Polis Merkezi'ne giderek teslim olduğu öğrenildi.
Saldırıyı kendilerinin gerçekleştirdiğini iddia eden 4 kişinin polis tarafından gözaltına alındığı, haklarında adli işlem başlatıldığı öğrenildi.BURNU KIRILDI, KAŞI PATLADI 

Sadece bileğini burktuğu öne süren Kerimcan'ın olay sırasında kaşının patladığı, burnun kırıldığı, bacağındaki tendon bağlarının koptuğu bilgisi haber sitelerinde yer aldı. Yakınlarının hastane ziyaretinde yaralandığı bilgisi ise teyit edildi, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

OLAY NASIL OLDU 

Olayın nasıl olduğu konusunda bir çok spekülasyon yapılırken, mekanda bulunanların ifadelerinde saldırının detayları ortaya çıkmaya başladı. Sahnenin ön tarafında bulunan 4 kişilik bir gurup ile kendisi arasında yaşanan gerginlik sonrasında şişe atıldığı, peşine saldırıya uğradığı, görevliler tarafından dışarı çıkarılırken başka bir grup tarafından da darp edildiği öne sürüldü. Başka bir iddiada yaşanan arbede sırasında havaya ateş edildiği de gündeme geldi. 10-15 kişilik bir grubun saldırıyı gerçekleştirdiği öne sürülürken Durmaz'ın asistanında yaralandığı bilgisi ulaştı.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Okullar ne zaman açılacak yanıtı cevap buluyor
Okullar ne zaman açılacak yanıtı cevap buluyor
Fındık hasadı öncesi önemli toplantı
Fındık hasadı öncesi önemli toplantı