Merve ve Pelin Tunç’u öldürerek kötülükte zirve yaptı

Merve ve Pelin Tunç'u öldürerek kötülükte zirve yaptı

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve ve Pelin, Tunç hocayı öldürerek kötülükte final yaptı. Merve'nin cesedi gömmesi ve suçu da Pelin'in üzerine atma hazırlığı herkesi şaşkına çevirdi.

28 Mart 2018 - 00:52

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve ve Pelin işledikleri cinayetle herkesi şoke etti.
Star Tv'de yayınlanan ve karmaşık kirli oyunlar, 4 kız arkadaşın lise yıllarından itibaren devam eden çekişmeleri, birbirlerinden hala kopmamaları, her bölümde yeni gelişmeler seyirciyi ekrana bağlarken, kötülük sınırları ise zorlanmaya başlandı.
En son bölümde Merve ve Serhan mahkemede boşanamadı. Merve, Pelin ve yardımcısı Rachel'i mahkemede şahit olarak göstererek mutlu bir çift olarak söylemesi üzerine hakim davayı üç ay erteledi. Merve, kocasını çok sevdiğini belirterek boşanmak istemediğini söyledi.
Serhan, yaşanan bu gelişmeyle şaşkına döndü. 

MERVE PELİN TUNÇ'U  ÖLDÜRÜLDÜ 

Tunç hoca atılan iftara yüzünden sürgünü kendisine yediremeyerek geri döndü. Merve ve Pelin korku dolu anlar yaşarken, Tunç'dan kurtulmak için planlar yapmaya başladı. Burcu'nun sahte hamilelik belgesi almak için Merve'den yardım istemesiyle işin boyutu tamamen değişti.
Pelin'le arasını Burcu'nun  bozduğuna inandırılan Tunç, bir anda değişti. Burcu sahte belge verecek kişinin Tunç olduğuna inandırıldı. Burcu ve Tunç buluştu. Yürüyüşe çıktıkları anda Tunç, Burcu'ya 'hayatımı mahvettin' diyerek saldırdı. Güvenlik Burcu'yu kurtarırken Tunç, emniyete götürüldü. 
Burcu, emniyette herşeyi öğrenerek Tunç hocadan şikayeti geri çekti. Merve Pelin, Tunç'un tutuklandığı sanırken, Burcu hocaya herşeyi anlattı ve yeni plan başladı. Tunç Burcu'nun telefonundan Merve ve Pelin'e mesaj atarak ormanlık alana çağırdı. Tunç, Merve ve Pelin'e saldırdığı sırada, Pelin kendisini aşık olan hocayı uçurumdan itti ve kaçtılar. 

MERVE CESEDİ GÖMDÜ

Korku içerisinde olan iki arkadaş evlerine gitti. Merve yeni planlar yaparken, Pelin kabuslar görmeye başladı. Merve kötülükte tavan yaparak kirli planını yeniden devreye soktu.  Merve gece yardımcısı Rachel'i yanına alarak Tunç'un cesedini gömmek için harekete geçti. Tunç'un cesedini gömerek kurtulmaya çalışırlarken, herhangi bir olumsuzlukta Pelin'i suçlanmasına karar verildi.
Merve sabah Pelin'in yanına giderek olay yerine gidip öldürdükleri hocanın cesedini gömmeye karar verdi. Gittiklerinde ceset ortada yokken, Merve, Pelin'i Tunç'un yaşadığına inandırdı. Pelin ise budurumdan şüphelenmeye başladı.
Büyük bir çıkmaza giren ve yaptıkları kötülüklerden giderek boğulmaya başlayan Merve ve Pelin'in durumunun ne olacağı ise yeni bölümde belli olacak.

Dizinin oyuncu kadrosu ise Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Gökçe Bahadır, Tülin Özen, Bade İşçil, Yıldıray  Şahinler, Selim Bayraktar ve Ferit Aktuğ.


 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OKE sosyal medyadaki afişlere tepki gösterdi
OKE sosyal medyadaki afişlere tepki gösterdi
Yerli ve yenilenebilir enerjide rekor
Yerli ve yenilenebilir enerjide rekor