• Reklam
  • Reklam
O Ses ’de Ekrem Karaca beğeni topladı

O Ses 'de Ekrem Karaca beğeni topladı

O Ses Türkiye yarışmasına Almanya'dan katılan Ekrem Karaca,  Craig David Seven Days şarkısı ile üç jüriye de döndürmeyi başardı.

17 Aralık 2017 - 22:40 - Güncelleme: 17 Aralık 2017 - 23:17

O Ses Türkiye yarışmasında Ekrem Karaca, performansıyla dikkat çekti.
TV 8'de yayınlanan O Ses Türkiye Yarışmasına 32 yaşındaki Ekrem Karaca, katıldı. Almanya'da otobüs şoförü olan Karaca, Craig David Seven Days parçasını seslendirdi.
Performansıyla dikkat çeken Karaca, ilk önce Hadise'yi döndürdü, peşine Athena, ardından Murat Boz'u. Yıldız Tilbe ise dönmedi. Ekrem Karaca, şarkısını tamamlanmasının ardından Hadise, uzun zamandır  böyle bir yarışmacının katılmadığını söyledi.
Şarkıya yerinden eşlik eden Hadise, bu sefer sahneye çıktı. Ekrem ve Hadise Craig David'in şarkısını birlikte seslendirdi.
Ekrem Karaca'nın otobüs şoförlüğü sırasındaki hikayeleri ise herkesi güldürdü. Otobüste ve arabada şarkı söylemesi ise ekrana getirildi. Renkli kişiliğiyle dikkat çeken Karaca'ya Acun Ilıcalı'da yoğun ilgi gösterdi. Ekrem, sahnede çok sayıda şarkı da seslendirdi.

Türkçe şarkı seslendirmesinin istenmesinin ardından Karaca, Yıldız Tilbe ile de Delikanlım'ı söyledi.  Karaca, jüriden tercihini Hadise'den yana yaptı.

 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu