O Ses Türkiye’de Karadeniz rüzgarı

O Ses Türkiye'de Karadeniz rüzgarı

O Ses Türkiye Yarışması'na yöresel Karadeniz kıyafetiyle çıkan Ordulu karı koca Divane Aşık Gibi şarkısını söyledi, büyük beğeni topladı, tüm jüriyi döndürmeyi başardı.

18 Aralık 2016 - 22:56

Karadeniz yöresel kıyafetiyle O Ses Türkiye yarışmasına katılan karı koca büyük beğeni topladı.
TV 8'de yayınlanan O Ses Türkiye Yarışması'nda Pazar akşamı yine renkli görüntüler yaşandı. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı, Jüri üyeliğini Gökhan-Hakan, Hadise, Murat Boz ve Sibel Can'ın yaptığı yarışmada Karadeniz rüzgarı esti.
Ordu'dan İstanbul'a taşınan Erdoğan Şahin ve Zülfiye Şahin çifti yöresel Karadeniz kıyafetleriyle  sahne aldı. 23 yıllık karı koca Divane Aşık Gibi Türküsünü ikisi bir söyledi. Türkünün başlamasıyla ilk dönen Gökhan ve Hakan oldu, peşine Sibel Can, Hadise, Murat Boz döndü.
Hepsi çifti kıyafetleriyle görünce çok şaşırdı. Şarkının tamamlanmasının tanışma bölümüne geçildi. Ordu'da uzun yıllar kaldıktan sonra İstanbul'a taşındıklarını, kız erkek üniversiteye giden iki çocuklarını olduğunu belirten Çift, "Amatör olarak sahne alıyoruz. Ordu Büyükşehir Belediyesi Konservatuar'ında eğitim aldık. Sonra İstanbul'a taşındık. Burada bazı yerlerde sahne alıyoruz. Çocuklarımızı Türkü söyleyerek büyüttük. Klip ve kasetlerimiz var. Müzikle uzun yıllardır uğraşıyoruz" dedi.
Yoğun istek üzerine bu sefer çift, Çayelinden öteye Türküsünü seslendirdi. Konuşmaları ve sempatik tavırlarıyla ilgili çeken Erdoğan Şahin ve Zülfiye Şahin, çifti Gökhan ve Hakan'ı seçti.

Kaynak: Saatbasihaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İHH Genel Başkanı Samsun'da
İHH Genel Başkanı Samsun'da
Karaduman'dan 24 Haziran vurgusu
Karaduman'dan 24 Haziran vurgusu